Archive for admin

На Хмельниччині у розпалі «Олімпійське літо»

Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділенням НОК України в Хмельницькій області 11 липня провели спортивно-масовий захід у рамках всеукраїнської акції «Олімпійське літо» в оздоровчому таборі «Калинівка» Старокостянтинівського району.

Далі…

Білоруське срібло –кам’янчанам

У м. Гродно (Білорусь) завершився І Міжнародний матч з легкої атлетики серед ветеранів «Кубок співдружності». У змаганнях взяли участь 286 спортсменів з 9 країн світу: Білорусі, Латвії, Росії, Литви, Польщі, Туреччини, України, Чехії, Естонії.

Далі…

Дніпровські оглядини

VIІІ літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки з легкої атлетики проведено 6-7 липня в місті Дніпро на стадіоні “Трудові резерви”.

Далі…

«Золото» Універсіади-2019 у представниці Хмельниччини

9 липня в італійському Неаполі випускниця Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Марина Бех- Романчук  здобула для збірної команди України першу золоту нагороду 30 літньої Всесвітньої універсіади.

Далі…

Бібліотечна система Хмельниччини поширює ідеї олімпізму

Для підвищенням інтересу різних верств населення до спорту за ініціативи обласного відділення НОК України в Хмельницькій області бібліотекарі подільського краю долучилися до відзначення 125 річниці Міжнародного олімпійського комітету та з середини червня активно висвітлювали олімпійський рух.

Далі…

Олімпійська родина вітає з днем народження!

Сьогодні свій день народження святкує, Заслужений тренер України з фехтування, Заслужений працівник фізичної культури і спорту Штурбабін Валерій Вікторович.

Олімпійська родина Хмельниччини щиро вітає іменинника зі святом!

Нехай кожної миті життя шле добро, мир і щастя, міцне здоров’я, олімпійське довголіття і благополуччя!

Миру, добра та злагоди!

Українці на Європейських іграх серед кращих

В  столиці Білорусі завершилися ІI Європейські ігри. З 21 по 30 червня українські атлети гідно представили нашу державу, примножуючи славні традиції вітчизняного спорту. На честь їх успіхів лунав гімн України та здіймався національний прапор.

Далі…

Перегляд легкоатлетичної молоді у Кропивницькому

У Кропивницькому на стадіоні “Зірка”  в поточному місяці проведено три  офіційних веукраїнських  змагання для різних вікових груп за участю спортсменів Хмельниччини.

Далі…

Подільські плавці прогресують

Поїздка до Харкова виправдала прогнози і сподівання наставників відділення плавання Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Далі…

День здоров’я у Хмельницькому – активне та веселе дійство

У Хмельницькому проведено загальноміський День здоров’я. Масове спортивно-видовищне свято, організоване управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради за участю членів відділення НОК України в Хмельницькій області відбулося на спортмайданчиках спорткомплексу «Поділля», у сквері Івана Франка  та ДЮСШ-3

Далі…