Archive for admin

Головні старти зимового сезону 2018/2019

Завершилися головні старти зимового сезону 2018/2019  за участю українських спортсменів.

Далі…

Легкоатлетичний турнір на Хмельниччині

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області у Нетішині проведено традиційний відкритий обласний турнір з легкої атлетики під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Далі…

Зростає надійна зміна олімпійцям з Нетішина

Вихованці Нетішинської комплексної дитячо-юнацької школи ППО ХАЕС на другому етапі Всеукраїнських дитячих змагань  з фехтування на шаблях “Ліга Миронюка В.В.”у Миколаєві  здобули комплект нагород.

Далі…

Важкоатлети Хмельниччини конкурентоспроможні на всеукраїнському рівні

Кубок України з важкої атлетики в Чернігові став важливим етапом відбору для вітчизняних спортсменів до офіційних міжнародних змагань поточного року,де будуть розігруватись рейтингові очки для потрапляння на 0лімпійські ігри -2020 до Токіо.

Далі…

Рекорди, медалі, кубок подолянам в столичному манежі

Заключним офіційним змаганням зимового сезону у легкоатлетів на всеукраїнському рівні став чемпіонат України серед ветеранів у приміщенні, який тривав протягом двох днів (2-3 березня) у манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

Далі…

Міжнародна матчева зустріч U18 у приміщенні

На міжнародній легкоатлетичній  матчевій зустрічі збірних команд Білорусі-Франції-Туреччини-України серед юнаків (U-18) у приміщенні,
ку 6 березня проведено в Стамбулі,  Дмитро Козачук зі Старокостянтинова посів 5 місце в бігу на 800 метрів з особистим рекордом (1хв58,75сек). Тренує цього перспективного бігуна у міській дитячо-юнацькій спортивній школі майстер спорту міжнародного класу Олександр Вербицький .

Призначено стипендії Президента України видатним спортсменам-олімпійцям і їхнім тренерам

4 березня Петро Порошенко підписав Указ № 52/2019 «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту».

Далі…

«Дитяча легка атлетика IAAF» у Хмельницькому

Протягом місяця у Хмельницькому  тривала  міська ліга за програмою ІААF «Дитяча легка атлетика». Цей спортивний захід, для якого за кошти міста закупили спеціальний інвентар на 100тис. грн., проведено на такому рівні вперше.

Далі…

Марина Бех-Романчук – бронзова медалістка чемпіонату Європи у приміщенні

1-3 березня на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні у шотландському Глазго збірна України виграла п’ять (2 срібні та 3 бронзові) медалей, підтвердивши прогноз вітчизняних фахівців. З 30-ти українців нагороди здобули  лише ті спортсмени, котрі у попередні роки вже піднімалися на п’єдестали європейських чемпіонатів (у приміщенні або на стадіоні):

Далі…

«Прикарпатська зима – 2019» пам’яті Михайла Дебенка

Понад дві з половиною сотні спортсменів 2002 року народження і молодших із Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської та Івано-Франківської областей взяли участь в 51-х міжнародних юнацьких змаганнях з легкої атлетики в приміщенні «Прикарпатська зима» пам’яті першого директора обласної ДЮСШ Михайла Дебенка.

Далі…