Archive for admin

В Хмельницькому спортивно-оздоровчим пробігом відзначили старт XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю

З метою підтримки національної команди на престижному міжнародному форумі – ХVІ зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, розвитку олімпійського руху в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за свою державу, формування позитивного відношення до здорового способу життя, вшанування уславлених особистостей спорту, відділення НОК України в Хмельницькій області організувало і проводить в різних куточках подільського краю церемонію «Свято олімпійського прапора».

Далі…

Чотири нагороди для України за два етапи Кубка світу з фристайлу

Перші у календарному 2023 році етапи Кубка світу з лижної акробатики прийняв канадський Ла-Релайс. Саме у цьому місті упродовж двох днів (21-22 січня) на двох спарених етапах відбулися особисті старти.

Далі…

На сторінках довідника – спортивна гордість Хмельниччини

В читальній залі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася презентація 56-го рекомендаційного бібліографічного довідника «Календар знаменних і пам’ятних дат Хмельниччини на 2023рік» за участю представників регіонального відділення Національного олімпійського комітету України.

Далі…

#Olympiclab для миколаївських синхроністок в Хмельницькому

Хмельницьким обласним відділенням НОК України проведено Всеукраїнський освітній проєкт НОК України – #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності».

Далі…

Про розвиток та добробут дізнавались юні борці Хмельниччини

Відділення НОК України в Хмельницькій області провело черговий освітній захід в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab, що впроваджується Національним олімпійським комітетом України.

Далі…

Олімпійські книги поповнили полиці бібліотеки Хмельницького інституту

Справжній книжковий скарб отримала днями бібліотека Хмельницького інституту соціальних технологій  Університету «Україна» у межах Всеукраїнських акцій «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок»  від регіонального відділення Національного олімпійського комітету України .

Далі…

У Хмельницькому прикордонники масовими забігами вшанували пам’ять Олексія Бутовського

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького регіональним відділенням Національного олімпійського комітету  України проведено традиційний спортивно-оздоровчий захід під гаслом “Спорт-це міць та сила, для душі та тіла”

Далі…

Олімпійська спадщина Хмельниччини крізь призму Ігор-1972 в Мюнхені

26 серпня – 11 вересня 1972року у Мюнхені (Німеччина) проводились Ігри ХХ Олімпіади ,яка стала найуспішнішою для уродженців Хмельницької області, адже усі четверо подолян здобули на ній нагороди.

Далі…

Чемпіонат України з кросу: збірна команда Хмельниччини третя, Атаманюк-перший

29-30 жовтня на чемпіонаті України з кросу серед спортсменів різних вікових груп в Ужгороді попри війну прибуло 267 легкоатлетів з 23 областей та міста Києва, в тому числі 21 з Хмельниччини.

Далі…

“Перуджа” Олега Плотницького здобула Суперкубок Італії з волейболу. Українця визнали найкращим гравцем турніру

Олег Плотницький -вихованець хмельницького волейболу,капітан  збірної чоловічої команди України здобув з командою свій третій Суперкубок цієї країни.

Далі…