Archive for admin

Кращі спортсмени і тренери Хмельницького отримуватимуть стипендії міського голови та персональні премії

Двадцять спортсменів та стільки ж тренерів міста Хмельницького впродовж 2021 року отримуватимуть грошову винагороду за вагомі спортивні здобутки у 2020 році.

Далі…

Книгозбірні Хмельниччини сприяють популяризації Олімпійського руху

Напередодні 30-річниці заснування Національного олімпійського комітету України в бібліотеках Хмельниччини розгорнули книжкові виставки спортивної літератури, до числа експонатів яких увійшли і видання, передані книгозбірням у попередні роки в рамках Всеукраїнської акції НОК України «Олімпійська книга».

Далі…

Виставка до ювілею НОК України

В офісі відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області з 20 грудня розгорнуто виставку з понад 500 експонатів спортивної літератури, інвентарю, нагородної та сувенірної атрибутики, виготовленої і розповсюдженої НОК України та відділенням за 30 років.

Далі…

У Хмельницькому відбувся дитячий турнір за участю найкращої української атлетки 2020 року

З нагоди відзначення 30-річчя заснування Національного олімпійського комітету України, в манежі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, за сприяння регіонального відділення НОК,проведено відкритий  легкоатлетичний турнір вказаного спортивного закладу.

Далі…

Хмельничанка очолила рейтинг українських спортсменів 2020 року

Нинішній рік Марина Бех-Романчук провела,  незважаючи на всі труднощі пандемії, стабільно на високому міжнародному рівні, продовжуючи свій рух до «магічних» семи метрів в стрибках у довжину і здійснення олімпійської мрії.

Далі…

Спортивна громадськість Кам’янця -Подільського долучилася до святкування 30-ї річниці НОК України

22 грудня 2020 року Олімпійська родина нашої держави відзначатиме 30-річчя створення Національного олімпійського комітету України. (#30Years_NOC_UKR). Протягом цих років національний олімпійський рух пройшов складний і цікавий період розвитку, активними учасниками якого завжди були подільські атлети та спортивні фахівці краю.

Далі…

Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів за участю подолян

З 12 по 13 грудня 2020 року в Сараєво (Боснія і Герцеговина) відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, в якому взяли участь 180 юних спортсменів з 23 країн.

Далі…

«Подільська зима» у Хмельницькому визначила найкращих легкоатлетів

ХІІ відкритий обласний легкоатлетичний турнір «Подільська зима» цьогоріч зібрав  юних спортсменів 2003 року народження і молодших з Київщини, Івано-Франківщини, Вінниччини, Житомирщини, Рівненщини, Полтавщини та Хмельниччини

Далі…

Навички лідерства від титулованої легкоатлетки (#OlympicLab)

11 грудня в Хмельницькому під час проведення ХІІ відкритого обласного легкоатлетичного турніру «Подільська зима» відбувся «Чат з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді #OlympicLab, що реалізується за ініціативи НОК України спільно з Coca-Cola Foundation. Захід проходив в манежі ОЦФВУМ у рамках відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України.

Далі…

Боксерська юніорська збірна України друга на євро-2020

З 25 листопада по 2 грудня в Софії тривав  Чемпіонат Європи серед юніорів. Участь у змаганнях взяли спортсмени віком 15-16 років  з 19 країн.  Збірна України була представлена на турнірі максимальною кількістю спортсменів – по 13 хлопців і дівчат.

Далі…