Archive for Новини

#OlympicLab у Хмельницькому

Початківці групи оздоровчого плавання «Срібний дельфін» взяли участь в освітньому проєкті НОК України, що реалізується спільно з Coca-Cola Foundation, #OlympicLab.

Далі…

Перший етап Кубку України з плавання

З 24 по 25 липня в 50-м басейні “Метеор” міста Дніпро пройшов перший етап Кубку України з плавання. На цих змаганнях виступав єдиний представник Хмельниччини- майстер спорту Андрій Коваленко,2003 року народження, випускник гімназії №1 та відділення плавання обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Далі…

Чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики

Днями на бігових доріжках і в секторах спорткомплексу “Поділля” у Хмельницькому під час проведення чемпіонату області в особистому заліку відбувся  відбір легкоатлетів, котрі в серпні  представлятимуть наш край на чемпіонатах України у Луцьку  в різних вікових групах.

Далі…

Томас Бах наголошує на силі спорту у відновленні світу після коронавірусу та закликає до солідарності й недискримінації

Відкриваючи 136-у сесію Міжнародного олімпійського комітету, яка вперше була проведена за допомогою відеоконференції, президент МОК Томас Бах підкреслив важливість спорту в наданні допомоги світу у відновленні після кризи COVID-19. Він також нагадав про унікальну силу Олімпійських ігор об’єднувати світ в мирі та солідарності, та без будь-якої дискримінації.

Далі…

Ветерани спорту Хмельниччини відзначили ювілей вогневої естафети 1980 року

Наразі  за ініціативи відділення НОК України в області проводяться заходи щодо популяризації  олімпійського руху  в регіоні, присвячені  40 – РІЧЧю прходження естафети олімпійського  вогню  ТЕРИТОРІЄЮ  Хмельниччини напередодні  ХХІІ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР

Далі…

Дворові олімпійські ігри онлайн в Хмельницькому

Минулого року вперше в Хмельницькому відбулися Дворові олімпійські ігри. Від 25 червня і до 30 липня юні хмельничани випробовувала свої сили у різних видах спорту: метанні списа, стрибках в довжину, штовханні ядра, дартсі, футболі, «Вортексі».

Завершилися спортивні змагання фіналом у парку ім. Івана Франка. Спортивні розваги пройшли на дворових та пришкільних спортивних майданчиках в усіх мікрорайонах міста за участю понад 450 дітей.

Цьогоріч карантин вносить свої корективи, тому Дворові олімпійські ігри-2020 стартували в режимі онлайн. Отже, щоб взяти участь потрібно:
1. Обрати запропоновану вправу для виконання(на вибір).
2. Зняти її виконання на відео.
3. Відправити відео на електронну адресу –
 crdp@ukr.net або Viber – +380963649821.
4. Отримати свій подарунок.

Організаторами літніх спортивних змагань за підтримки регіонального відділення НОК виступили міські Управління молоді та спорту,  ​Центр по роботі з дітьми та підлітками.

Легкоатлетичний пробіг на Хмельниччині під знаком #OLYMPICDAY2020UA

Олімпійський день, присвячений заснуванню Міжнародного Олімпійського Комітету,члени Клубу ветеранів легкої атлетики Хмельницької області відмітили спортивним родинним заходом

Далі…

ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ОЛІМПІЙСЬКИМ ДНЕМ!!!

Від імені Олімпійської родини Хмельниччини щиро вітаємо спортсменів, тренерів, фахівців, ветеранів спорту та всіх тих, хто просто не уявляє своє життя без олімпійського руху з яскравим святом спорту, здоров’я, гармонії та краси!

Олімпійський день – це справжнє родинне свято, яке, крокуючи різними містами України, об’єднує усю країну та виховує сильну націю, нових чемпіонів. Сьогодні у кожного з вас є чудова нагода відчути себе справжнім олімпійцем і стати частиною Олімпійської родини.

За спортивні досягнення-визнання

12 червня виповнилося 82 роки знаному у рідних Ярмолинцях ветерану спорту Володимиру Бохонському.  Напередодні   дня народження цієї шанованої в краї людини під час засідання  сесії районної ради відбулося його урочисте вшанування.

Далі…

Фотоконкурс «Стадіон, так Стадіон!», присвячений 70-річчю спорткомплексу «Поділля»

Відділення НОК України в Хмельницькій області оголошує фотоконкурс.

Далі…