Archive for Новини

Нетішинські фехтувальники на Кубку України серед кращих

На Кубку України з фехтування на шаблях в Черкасах серед чоловіків та жінок відзначились спортсмени з міста енергетиків Нетішина. Усі шість представників команди Хмельниччини увійшли до числа призерів цих змагань. В індивідуальному турнірі серед жінок перемогла одеситка Олена Кравацька, кривдниця наших титулованих дівчат.

Далі…

В Національному олімпійському комітеті України вручили нагороди найкращим спортсменам місяців в родинному колі

11 листопада в Олімпійському домі(м.Київ) відбулося традиційне вшанування найкращих спортсменів та тренерів місяців. Свої заслужені нагороди отримали лауреати серпня та жовтня. Ними стали дворазова чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід та її наставники-батьки Світлана Кузнецова, Геннадій Білодід й віцечемпіонка світу зі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук та її особистий тренер Вадим Крушинський.

Далі…

Про ментальне тренування дізнавались юні борці Хмельницького

11 листопада відділенням Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області проведено напрямок «Ментальне тренування» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проекту для дітей та молоді «OlympicLab».

Далі…

Легкоатлети з Хмельниччини забезпечили успіх українцям на чемпіонаті ABAF з кросу

9 листопада в Беране (Чорногорія)  відбувся чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з кросу за участю спортсменів трьох вікових груп з Кіпру, України, Румунії, Азербайджану, Ізраїлю ,Туреччини, Сербії, Греції, Косово, Чорногорії ,Хорватії, Словенії, Вірменії, Македонії ,Албанії, Молдови, Грузії.

Далі…

На Хмельниччині покращується спортивна інфраструктура

7 листопада на території Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького урочисто відкрили нове футбольне поле.

Далі…

Підсумки чемпіонату України з кросу

30-31 жовтня в Ужгороді відбувся чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який став вирішальним етапом відбору на чемпіонат Європи (8 грудня, Лісабон, Португалія) та чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій  (9 листопада, Беране, Чорногорія) з кросу.

Далі…

Легкоатлетичний крос в Кам’янець-Подільському на честь Олімпійця Токійських ігор

З метою вшанування першого олімпійця з Хмельниччини, учасника Олімпіади-1964,випускника Кам’янець-Подільського індустріального технікуму Степана Байдюка в місті над Смотричем проведено Відкритий обласний турнір з легкоатлетичного кросу.

Далі…

«Олімпійські надії» на водних доріжках Хмельницького

В басейні Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді проведено традиційні змагання з плавання «Діти – олімпійська надія».

Далі…

Волейбольний турнір у Хмельницькому

З нагоди 75-річчя визволення України від нацистських загарбників за підтримки відділення НОК України в Хмельницькій області  проведено обласний турнір з волейболу серед дітей війни.

Далі…

Українці завершили перші Всесвітні пляжні ігри з 3-а високими нагородами

В Досі (Катар) завершились перші історичні Всесвітні пляжні ігри, започатковані Асоціацією національних олімпійських комітетів (АНОК).

Далі…