Archive for Липень 2017

Фехтування

На чемпіонаті світу в німецькому Лейпцігу українські фехтувальники відзначилися двома нагородами в особистій першості. Далі…

Бронзовий початок олімпійського циклу подолян

Українські веслувальники завоювали 4 медалі (1 золоту та 3 бронзові) на чемпіонаті Європи, який відбувся в болгарському Пловдиві і посили 8-е місце в медальному заліку. Більше нагород  було лише на двох чемпіонатах  в Познані-2000 (5) та Рачіце-2015 (6). І це лише 5-й чемпіонат, на якому українські спортсмени підіймалися на вищу сходинку п’єдесталу.

Далі…

Європейські чемпіонати легкоатлетів.

У Бидгощі (Республіка Польща) завершився 11 чемпіонат Європи серед молоді (U-23), на якому було розіграно 44 комплекти медалей. Про популярність легкої атлетики і велику конкуренцію на континенті свідчить те, що нагороди вибороли спортсмени 30 країн.

Збірна України з десятьма медалями (3 золоті, 3 срібні і 4 бронзові) посіла четверте місце, пропустивши вперед команди Німеччини (1), Великобританії (2) та Польщі (3). Далі…

Вболіваємо за представників Хмельниччини на XIV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

З 23 по 30 липня в угорському Дьорі буде проведений XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ), який збере 2500 найсильніших атлетів віком від 14 до 18 років з 50 країн континенту.

44 українці вестимуть боротьбу за нагороди у 6 з 10 видах спорту: легкій атлетиці, дзюдо, плаванні, спортивній гімнастиці, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное. Далі…

Всесвітні ігри-2017 в Польщі

З 20-го по 30-е липня у Вроцлаві (Польща) відбудуться головні змагання планети з неолімпійських видів спорту – Х Всесвітні ігри.

Загалом на цей форум, який проводиться через кожні чотири роки, відібралася рекордна кількість спортсменів (понад 3250 осіб) з 111 країн. Турніри відбудуться з 31 виду. Україну представлятимуть біля 80 атлетів у 19 дисциплінах. Всього до офіційної делегації нашої національної збірної включено 144 особи.

Серед них від Хмельниччини до Польщі поїдуть кам’янчани:

  • Катерина Баєва і Станіслав Подостроєць – стрибуни на акробатичній доріжці;
  • Тетяна Мельник (спортсменка), Вадим Воронецький і Валерій Мельник (тренери) – фахівці пауерліфтингу;
  • Роман Головатюк – кікбоксер (версія WAKO).

Крім них, серед претендентів на нагороди у Вроцлаві буде виступати каратистка з Нової Ушиці Катерина Крива – чемпіонка Європи 2017 року, котра нині представляє Львівську область.

Тож вболіваймо за наших.

В Каунасі відбувся кубок європейського циклу з фехтування на шпагах серед дітей у віці до 14 років. У змаганнях взяли участь спортсмени Литви, Латвії, Естонії, Білорусі, Німеччини, Австрії, Фінляндії, Польщі та України. Далі…

«Золото» Марини і «бронза» Валентини

У Кропивницькому на стадіоні «Зірка» завершився головний старт легкоатлетичного сезону – чемпіонат України.

В змаганнях взяли участь 537 вітчизняних спортсменів та окремі легкоатлети з Грузії, Ізраїлю і Молдови. Далі…