Archive for Жовтень 2017

Борцівський турнір у Хмельницькому

У Хмельницькому втретє проведено  Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок «Меморіал заслуженого тренера України Володимира Стадніка».

Започатковані в 2015 році змагання відбулися на килимах спеціалізованого залу Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді за ініціативи  членів  родини Володимира Станіславовича і підтримки Асоціації спортивної боротьби України, обласних асоціації спортивної боротьби та федерації дзюдо, відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області та спонсорів.

Саме тут зросли місцеві борчині, котрі першими виграли для України золоті медалі на офіційних міжнародних змаганнях: Тетяна Комарницька – двічі перемагала на чемпіонатах Європи, а Ірина Мерлені – тричі здобувала звитяги на світових першостях і підкорила олімпійську вершину у 2004 році. Нині в залі тренується здібна молодь i титулований Павло Олiйник – чемпіон Європи, призер чемпiонатiв світу.

Серед плеяди талановитих борців – вихованців Володимира Стадніка, у тому числі 5-ти його дітей, найбільшого успіху досяг син Андрій, який зумів здобути срібну медаль Олімпіади-2008,виграти європейську першість.

Віддати шану видатному тренеру на турнір прибули не лише досвідчені вітчизняні спортсменки з 9 областей, Києва, але й представниці з Білорусі, Азербайджану та вперше Угорщини, серед яких чимало титулованих борчинь – переможців та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи різних вікових груп, Юнацьких Олімпійських ігор.

На урочистому відкритті були присутні: фундатор вільної боротьби в Хмельницькому, член виконкому відділення НОК України в Хмельницькій області Віктор Барбалюк, головний тренер жіночої збірної України Володимир Євонов, члени родини і друзі Володимира Стадніка.

В ході цікавих сутичок перемоги у своїх вагових категоріях здобули: Лівач Оксана (48кг, Львів); Береза Христина (53кг, Iвано-Франкiвськ); Дениш Мерседес (55кг, Угорщина); Чихрадзе Ірина (58 кг,  Iвано-Франкiвськ); Колесник Альона (60кг, Азербайджан); Нетреба Ірина (63кг, Азербайджан); Белінська Алла (69кг, Херсон); Немет Джанет (75кг, Угорщина ). Для Алли Белінської, котра розпочала своє спортивне сходження в Новоушицькому районі Хмельницької області,це вже третє золото Меморіалу.

Срібна і бронзова нагороди відправились до Білорусі. Господарі теж мали здобутки: «срiбло» у ваговій категорії 55кг дісталося Войтовій Анні , а « бронза »- Сич Дарії (58)кг з Хмельницького.

Переможців та призерів нагородили оригінальними медалями, грамотами та грошовими винагородами

Ці змагання стали одним з основних етапів відбору для вітчизняних борчинь на відповідальні офіційні міжнародні старти поточного року.

“Діти-олімпійська надія” з легкої атлетики у Хмельницькому

В манежі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбулися традиційні обласні легкоатлетичні змагання «Діти – олімпійська надія».

На турнір прибули юнаки та дівчата 2004 року народження і молодші з міст Кам’янця-Подільського,  Старокостянтинова,  Дунаєвецького району та Гуменецької ОТГ, які разом з місцевими спортсменами (всього 109) виборювали нагороди в п’ятьох видах програми: біг на 60 м., 200 м., 600 м.,  стрибки у висоту та довжину. Далі…

Біг – це здоров’я. У Кам’янці – Подільському провели пробіг центром міста.

Днями біля головного корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося справжнє свято спорту та здоров’я.

Кам’янчани та гості міста долучились до легкоатлетичного пробігу центральними вулицями міста «Біг заради здоров’я», який присвятили 100-річчю вказаного навчального закладу. Серед тих, хто вийшов на старт 2-кілометрової дистанції школярі, студенти та викладачі вузів, ветерани спорту. Далі…

На Хмельниччині вшанували пам’ять спортивного фахівця з волейболу

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області в селі Шарівка Ярмолинецького району відбувся ХІІІ обласний турнір з волейболу серед  дівчат  пам’яті Ніни Панькевич. Далі…

За рік у Буенос-Айресі запалає Олімпійський вогонь. Україна долучилася до відзначення цієї події

6 жовтня 2018 року у столиці Аргентини – Буенос-Айресі розпочнуться III літні Юнацькі Олімпійські ігри (ЮОІ).

Далі…

Переможні старти легкоатлетів у Чорноморську

З перевагою всього у 3.29 бали над командою Києва збірна Хмельницької області за сумою 20 індивідуальних рейтингів (1582,13 пунктів) виборола Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів, який упродовж 2-х днів приймав Чорноморськ (Одеська область). На третьому місці закріпились черкащани (1380,62 балів), котрі змогли випередити харків’ян (1352,55 пунктів). Далі…