Archive for Квітень 2019

Кросмени Хмельниччини відкрили літній легкоатлетичний сезон

На північній околиці міста Хмельницького в Лісогринівецькому лісі за участю 82 бігунів різних вікових груп проведено весняний чемпіонат області з легкоатлетичного кросу.

Далі…

Юнаки з Хмельниччини найшвидші та найвитриваліші в Україні

23-24 квітня 738 спортсменів з 24 областей і міста Києва на стадіоні “Зірка” у Кропивницькому взяли участь в Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших.

Далі…

Боксери Хмельниччини відзначились на міжнародній арені

20 квітня в м. Белград (Сербія) завершився 57-й міжнародний турнір класу еліта «Belgrade winner 2019» серед чоловіків та жінок, на якому збірна України виборола перше командне місце.

Далі…

Медалі європейської проби у подільських стрілків

В хорватському місті Осієк завершилась континентальна першість з кульової стрільби з пневматичної зброї, де збірна України виборола низку високих нагород. Серед них відзначились і вихованці тренера Петра Бардецького з Хмельницької обласної ДЮСШ- майстри спорту України міжнародного класу Ігор Кізима та Денис Баблюк, які здобули 4 медалі в  стрільбі з гвинтівки  по рухомій мішені.

Далі…

На Хмельниччині проведено змагання з метань на честь Олімпійських чемпіонів

18-20 квітня у Кам’янці-Подільському відбулися традиційні змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів 1972року– уродженців Хмельниччини Фаїни Мельник (метання диска) та Анатолія Бондарчука (метання молота).

Далі…

Важкоатлет Дмитро Чумак – чемпіон Європи!

З 6 по 13 квітня в м. Батумі (Грузія) проведено чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок з важкої атлетики, де за України  виступили 13 спортсменів – 5 жінок і 8 чоловіків, четверо з яких повернулися додому з нагородами.

Далі…

Гандбольний турнір на призи Лариси Заспи у Хмельницькому

З 14 по 16 квітня в спортивній залі місцевої ДЮСШ №1 сім команд з Тернопільської, Закарпатської та Хмельницької областей змагалися у VIII відритому обласному турнірі з гандболу серед дівчат 2005 року народження та молодших на призи бронзової призерки Олімпійських ігор Лариси Заспи.

Далі…

В Хмельницькому легкоатлетичним кросом прикордонники відзначили Міжнародний день спорту

6 квітня в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся легкоатлетичний крос серед персоналу академії. У змаганнях брали участь керівництво, військовослужбовці єдиного вищого навчального закладу Держприкордонслужби України та члени їхніх сімей. Кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку,  найпоширеніше легкоатлетичне змагання.

Далі…

Легкоатлетичний турнір на Хмельниччині

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Хмельницькій області в Кам’янці-Подільському відбувся чотирнадцятий турнір з легкої атлетики пам’яті відмінників освіти – першого майстра спорту Хмельниччини зі стрибків у висоту Бориса Одінцова та вчителя-методиста вищої категорії В’ячеслава Шмирка.

Далі…

Акція «Біла картка» до Міжнародного дня спорту в Хмельницькому

З нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру, в рамках напрямку «Чат з чемпіонами та лідерські навички» проекту #Olympic lab  членами регіонального осередку НОК України проведено акцію #WhiteCard («Біла картка») з молоддю міста Хмельницького.

Далі…