Archive for Червень 2019

День здоров’я у Хмельницькому – активне та веселе дійство

У Хмельницькому проведено загальноміський День здоров’я. Масове спортивно-видовищне свято, організоване управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради за участю членів відділення НОК України в Хмельницькій області відбулося на спортмайданчиках спорткомплексу «Поділля», у сквері Івана Франка  та ДЮСШ-3

Далі…

Хмельничанка Марина Бех-Романчук – бронзова медалістка ІІ Європейських ігор!

23 серпня на стадіоні «Динамо» у Мінську Марина в секторі для стрибків у довжину продемонструвала результат 6 м 58 см, що дозволило нашій спортсменці закріпити за собою третю сходинку п’єдесталу і принести першу медаль для України у легкій атлетиці на цих престижних змаганнях року.

Далі…

На Хмельниччині урочисто підняли прапори на честь старту ІІ Європейських ігор

З метою популяризації олімпійських ідеалів і здорового способу життя ,підтримки національної команди на престижному міжнародному форумі члени виконкому відділення Національного комітету України в Хмельницькій області у взаємодії з ветеранами спорту  та молоддю краю наразі активно проводять  заходи Всеукраїнської церемонії «Свято олімпійського прапора» з нагоди  II Європейських ігор в м. Мінськ (Республіка Білорусь).

Далі…

Європейські ігри в Мінську з подолянами

Так звані континентальні  Олімпіади : Азіатські та Панамериканські ігри започатковані ще у 1951 році, Тихоокеанські – з 1963-го, Африканські – з 1965-го. Європейські ігри підтянулись лише в 2015 році, дебютувавши в столиці Азербайджану Баку. Хоча спочатку планувалось провести їх саме у Мінську. Вони існують поки що в літньому варіанті, але вже йдуть перемовини і про зимову версію.

Далі…

Олімпійський урок на березі Дністра

16 червня на базі відпочинку “Two Rivers”(с. Велика Слобода Кам’янець- Подільського району)членом виконкому відділення НОК України в Хмельницькій області, завідувачем кафедри легкої атлетики з методикою викладання Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка Леонідом Гурманом спільно з учасницею Олімпійських ігор з метання молота Іриною Климець та старшим тренером збірної команди України з легкоатлетичних метань (метання молота) Ярославом Чмирем було проведено “Олімпійський урок” для дітей від 6 до 13років з числа відпочиваючих.

Далі…

Олімпійський норматив Бех-Романчук

Свій 10-денний червневий вояж до Європи найсильніша на сьогодні легкоатлетка Хмельниччини, що входить до числа світових лідерів в стрибках у довжину серед жінок , Марина Бех- Романчук завершила на мажорній ноті.

Далі…

Провідні стрілки Хмельниччини отримали екіпіровку

Днями в офісі відділення НОК України в Хмельницькій області відбулася зустріч  керівників закладу з перспективними представниками кульової стрільби краю.

Далі…

Їй пасують міжнародні нагороди

8 червня в Іннсбруці (Австрія),  хмельничанка Марина Бех-Романчук  другий рік поспіль  виграла легкоатлетичні змагання Golden Roof Challenge, які входять до міжнародної серії Golden Fly.

Далі…

Представник Хмельниччини на шляху до Олімпіади-2020

Важкоатлет з Хмельниччини Дмитро Чумак став переможцем міжнародного турніру British International Open, який відбувся в місті Ковентрі (Англія).

Далі…

Вітаємо Майстра Аркадія Олександровича з Днем народження!!!

11 червня 1950 року народження, уродженець с. Водички Хмельницького району Хмельницької області. В 1971 році закінчив Харківський державний педагогічний інститут імені Григорія Сковороди за спеціальністю фізичне виховання.

Далі…