Archive for Липень 2019

Підсумки ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю Україна має талановиту спортивну молодь

В столиці Азербайджану Баку 27 липня завершилася  програма ХV Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ). Протягом 7-ми днів понад 3600 найсильніших юних атлетів Старого світу віком 14-18 років змагалися у 10 видах спорту. 

Далі…

У 2020 році передбачено додаткове фінансування до Олімпіади в Токіо – 377,5 млн. грн.

Завершальний етап приготувань збірних команд України до літньої Олімпіади стартує з 1 січня 2020 року. На цей період Мінмолодьспортом передбачено додаткове фінансування в розмірі 377,5 млн. грн. за окремою бюджетною програмою олімпійської підготовки.

Далі…

«Олімпійське літо» крокує Хмельниччиною

Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділенням НОК України в Хмельницькій області днями провели спортивно-масовий захід у рамках всеукраїнського проєкту «Олімпійське літо» в оздоровчому таборі «Чайка» (с Головчинці Летичівського району).

Далі…

Українці на чемпіонаті світу з фехтування

З 15 по 23 липня столиця Угорщини Будапешт приймала чемпіонат світу з фехтування. Для українців він став одним із найуспішніших  за останні роки, адже здобуто 4 нагороди. Золоту медаль в індивідуальному турнірі серед 147 шаблісток, де виступала і нетішинка Аліна Комащук, виборола лідер нашої збірної Ольга Харлан. Обоє партнерок по команді вдало долали суперниць на шляху до медалей.

Далі…

Результати Чемпіонату України серед чоловіків та жінок 2019

З 14 по 19 липня 2019 року в спорткомплексі“Епіцентр”(м .Городок Хмельницької області) відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Далі…

Легкоатлетичний пробіг на Хмельниччині

20 липня у мальовничій місцевості “Голубі озера” поблизу села Стригани Славутського району відділенням НОК України в Хмельницькій області проведено Відкритий обласний пробіг честь партизанського руху на Славуччині в період Другої світової війни за участю спортсменів з міст Славути, Нетішина, Шепетівки, Хмельницького, Києва та Полонського району.

Далі…

Марина Бех-Романчук- проміжний лідер “Діамантової ліги”

20-21 липня на олімпійському стадіоні в Лондоні (Великобританія) проведено міжнародні легкоатлетичні змагання “Müller Anniversary Games”, які входять до серії етапів “Діамантової ліги”  за участю лише переможців та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і континентів.

Далі…

5 атлетів представлятимуть Хмельниччину на літньому Олімпійському фестивалі-2019

З 21 по 27 липня в Баку (Азербайджан) відбудеться ХV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який збере понад 3600 спортсменів Старого Світу.

Далі…

Хмельницькі дайвери підтримують олімпійський рух

Група хмельничан з Дайвінгклубу в період з 25 червня по 5 липня перебувала на навчально-тренувальному зборі в національному парку Корнаті (острів Муртер,Хорватія).

Далі…

Державні відзнаки хмельницьким спортсменам

Відповідно до Указу президента України 522/2019 від 15 липня 2019року за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у Мінську (Республіка Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено  хмельничанку БЕХ-РОМАНЧУК Марину Олександрівну – чемпіонку та бронзову призерку з легкої атлетики (стрибки у довжину)  та колишню хмельничанку, вихованку  ДЮСШ-4  СОЛОВЕЙ Ганну Миколаївну – чемпіонку з велосипедного  спорту (трек).

Далі…