Archive for Серпень 2019

Легкоатлетичний турнір на Хмельниччині

У Хмельницькому за ініціативи і підтримки регіонального відділення Національного олімпійського комітету України втретє проведено Відкритий обласний турнір з легкої атлетики серед ветеранів.

Далі…

Марина Бех-Романчук в п’яте поспіль виборює першість на чемпіонатах України (2015-2019 роки)

21-23 серпня у  Луцьку  тривав чемпіонат України-2019 з легкої атлетики за участю 350 найсильніших спортсменів з усіх регіонів нашої держави та окремих представників з Білорусі Узбекистану та Ізраїлю. В останній його день своє реноме підтвердили лідери вітчизняної Королеви спорту і серед них Марина Бех-Романчук.

Далі…

«Олімпійське літо» триває в заміських оздоровчих таборах Хмельниччини

Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділенням НОК України в Хмельницькій області днями провели спортивно-масовий захід у рамках всеукраїнського проекту «Олімпійське літо» в оздоровчому таборі «Калинівка» Старокостянтинівського району.

Далі…

“Діамантова ліга”: інтригуючі стрибки у довжину у Бірмінгемі

18 серпня Бірмінгем (Великобританія) приймав міжнародні легкоатлетичні змагання MULLER BIRMINGHAM GRAND PRIX,які входять до серії етапів “Діамантової ліги” за участю лише переможців та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і континентів

Далі…

Легенда легкої атлетики Анатолій Бондарчук відвідав Україну

Уславлений легкоатлет, чемпіон Ігор Олімпіади- 1972 в Мюнхені, володар світових рекордів та один із найвидатніших тренерів світу з метання молота Анатолій Бондарчук, який  народився у Староконстантинові ,а нині проживає в Канаді, днями перебував у Києві. Для почесного гостя провели екскурсію Олімпійським домом й розповіли про сучасний стан спорту в нашій країні, а також про нещодавні здобутки українських атлетів на європейських та світових першостях. 

Далі…