Archive for Жовтень 2019

«Олімпійські надії» на водних доріжках Хмельницького

В басейні Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді проведено традиційні змагання з плавання «Діти – олімпійська надія».

Далі…

Волейбольний турнір у Хмельницькому

З нагоди 75-річчя визволення України від нацистських загарбників за підтримки відділення НОК України в Хмельницькій області  проведено обласний турнір з волейболу серед дітей війни.

Далі…

Українці завершили перші Всесвітні пляжні ігри з 3-а високими нагородами

В Досі (Катар) завершились перші історичні Всесвітні пляжні ігри, започатковані Асоціацією національних олімпійських комітетів (АНОК).

Далі…

Європейські нагороди з Бухареста

В ці дні (до 27 жовтня) в Бухаресті (Румунія) триває чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів (U-20) та молоді (U-23). УкраЇнська скарбничка поповнилась черговими  медалями. На жаль, друга наша землячка знову в двоборстві стала срібною призеркою , хоча хмельничанка Аліна Марущак ( вагова категорія 71 кг) впевнено справлялась зі всіма заявленими  вагами.

Далі…

Соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид» на Хмельниччині

Громадська організація «Епіцентр – дітям» та Фонд «Реал Мадрид» 16 жовтня 2019 року відкрили соціально-спортивну школу Фонду в Хмельницькій області.

Далі…

Армійська спортсменка Аліна Комащук: «Це прекрасне відчуття, коли прапор України майорить на Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців»

На7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), що тривають у китайському Ухані, шаблістка Аліна Комащук з Нетішина показала третій результат, поступившись у бою за вихід до фіналу олімпійській чемпіонці Яні Єгорян з Росії.

Далі…

Кам’янець–Подільський гостинно прийняв традиційний легкоатлетичний турнір

У 13-ому відкритому обласному турнірі з легкої атлетики, присвяченому «Козацтву Запорозькому», взяли участь 262 юнаків та дівчат двох вікових груп (2003-2004р.н. та 2005р.н. і молодші.

Далі…

Єва Мазур виграла другий етап кадетського циклу Європейської конфедерації в сезоні

На етапі кадетського циклу в Белграді(Сербія) десятикласниця Хмельницької гімназії №1 Єва Мазур здобула золото в особистих змаганнях з фехтування на шпагах за участю 85 спортсменок віком до17 років з 16 країн.

Далі…

Хмельничанка виборола медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики серед молоді

У столиці Румунії Бухаресті з 18 до 27 жовтня триває чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів (віком до 20 років) та молоді( віком до 23 років).

Далі…

Обласна Спартакіада серед ДЮСШ системи освіти

В Хмельницькому упродовж двох днів проведено обласну Спартакіаду серед  дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти з легкої  атлетики .У підсумку команди розташувались таким чином:

Далі…