Archive for Січень 2020

Спортивні,оздоровчі та пізнавально-видовищні заходи на Хмельниччині з нагоди річниці НОК України

Наприкінці  грудня за підтримки регіонального відділення НОК  з метою популяризації спорту,пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля дітей та підлітків  проведено заходи щодо поширення ідей олімпізму , які присвятили 29 річниці створення  Національного олімпійського комітету України

Далі…

Зимові старти легкоатлетів у столичному манежі

Заключним офіційним змаганням 2019 року у легкоатлетів на всеукраїнському рівні став кубок України серед ветеранів у приміщенні, який тривав протягом двох днів в щойно реконструйованому  манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

Далі…

Конкурс “Подарунок за правильну відповідь”

Від 29 жовтня 2019 року відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області долучилося до спортивного конкурсу “Подарунок за правильну відповідь”, який проводить муніципальна телерадіокомпанія “Місто” (м. Хмельницький) у рамках спортивної програми “Спорт дайджест”. Мета конкурсу — визначити хмельничан та мешканців краю, користувачів Фейсбуку (саме тут і проводиться конкурс), найкращих знавців спортивної тематики. Також — спонукати відшукати відповідь та дізнатися нове у світі спорту.

Далі…

Олімпійські ліцензії

Кількість українських спортсменів які здобули ліцензії для участі в Іграх XXХII Олімпіади 2020 (м. Токіо, Японія)  (станом на 27 листопада 2019 року)

Далі…