Archive for Березень 2020

Черговий успіх олімпійця з Ізяславщини

25 лютого майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Василь Матвійчук, який тимчасово проживає в Італії, переміг у традиційному міжнародному пробігу , встановивши новий рекорд 10- кілометрової траси (29хв24сек), прокладеної вулицями міста Місано. Наприкінці  дев’ятого кілометра він спромігся піти у у відрив від групи африканських  та італійських бігунів і першим завершив дистанцію. За ним фінішували срібний та бронзовий призери: мароканець Каббурі та бурундієць Нзіквікунда.

Далі…

Президент МОК Томас Бах – про поточний стан підготовки до Олімпійських ігор Токіо-2020

– Підготовка до Олімпійських ігор в Токіо 2020 триває, з метою успішних Олімпійських ігор цього літа в Токіо та заспокоєння спортсменів та заохочення їх продовжувати повною мірою тренування та підготовку до, як ми очікуємо, дуже успішних Олімпійських ігор Токіо 2020, – відзначає президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах.

Далі…

Офіційна заява Міжнародного Олімпійського Комітету про коронавірус

Зважаючи на ситуацію, що склалася з коронавірусом 2019, та скасування першого тестового заходу в Пекіні 2022 року, який мав відбутися у лютому, а також інших спортивних подій, ми хотіли б ознайомити вас з офіційною позицією Міжнародного Олімпійського Комітету. Контрзаходи проти інфекційних хвороб є важливою частиною планів проведення безпечних Ігор та тестових заходів.

Далі…

Депутати Верховної Ради України цікавились розвитком спорту на Хмельниччині

Перебуваючи 26 лютого в нашому обласному центрі, народна депутатка України, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Ольга Саладуха разом з  народним депутатом України  хмельничанином Сергієм Мандзієм. зауважила, що головною метою сьогоднішнього візиту на Хмельниччину є знайомство із спортивною інфраструктурою області. За її словами, відвідини нашої області є першими в рамках поїздок до регіонів України, які допоможуть народним депутатами окреслити основну проблематику спорту в державі.

Далі…