Archive for Березень 2020

Семінар-нарада з регіональними осередками НОК

28 лютого керівники 25 регіональних осередків Національного олімпійського комітету України зібралися в столиці на Всеукраїнський семінар-нараду. Традиційний щорічний захід, що організовує НОК України з 2006 року у різних куточках країни з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з відділеннями та підвищення ефективності реалізації регіональних олімпійських програм, прийняв Олімпійський дім.

Далі…

В Олімпійському домі урочисто нагородили лауреатів спортивного місяця й переможців конкурсів серед журналістів і фотографів

27 лютого в Олімпійському домі (м. Київ) відбулося нагородження лауреатів  XІХ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та XІІІ Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, а також вшанування найкращої спортсменки грудня-2019 Ольги Харлан та її особистого наставника Юрія Марченка, який став володарем звання найкращого тренера місяця.

Далі…

Олімпійська родина вітає з днем народження!!!

Сьогодні свій день народження святкує член громадської організації “Відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області”, президент громадської організації “Гандбольний клуб “Лідер”” ІГНАТЬЄВ ІГОР ВАЛЕРІЙОВИЧ.

Олімпійська родина Хмельниччини щиро вітає іменинника зі святом!

Нехай кожен день буде сповнений радістю, добром, щастям й залишає лише світлі спогади!

Міцного здоров’я, благополуччя й нових життєвих та професійних перемог.