Archive for Квітень 2020

Відлуння зимового легкоатлетичного сезону

Світовий легкоатлетичний тур у приміщенні 2020 став п’ятим сезоном найбільш рейтингової всесвітньої серії легкоатлетичних змагань у приміщенні, що з 2016 організовується Світовою легкою атлетикою. Регламент серії-2020 передбачав визначення переможців в п’яти жіночих (300 /400 м, 1500 м, 60 м з бар’єрами, висота та довжина) та шести чоловічих (60 м, 800 /1000 м, 3000 м, жердина, потрійний та ядро) дисциплінах.

Далі…

Наші земляки – найкращі легкоатлети березня в Україні

Уболівальники, представники засобів масової інформації і експерти (фахівці Ради Федерації легкої атлетики України) шляхом голосування визначили найкращих легкоатлетів України за підсумками березня- останнього місяця, у якому спортсмени ще мали змогу змагатися до введення карантину.

Далі…

Роз’яснення щодо організації тренувань спортсменів штатних збірних команд України в умовах карантину

15 квітня Кабінетом Міністрів України внесено зміни до пункту 2 постанови від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Далі…

Прогнози рекордів у плаванні справджуються

У 1980 році авторитетні фахівці спортивного прогнозу стверджували, що жінки у ХХІ сторіччі долатимуть дистанції швидше, ніж кращі плавці-чоловіки тих днів. Зокрема, західнонімецький вчений доктор Гюнтер Коен, науковий співробітник Саарського університету, спеціаліст з ядерної фізики, а у вільний час –тренер з плавання,  за дорученням Союзу плавання ФРН  здійснив протягом двох років цікаву роботу.

Далі…

У Хмельницькому почали облаштовувати новий парк

В обласному центрі тривають роботи на території нового парку. Поки він без офіційної назви, але окреслений територіально — два гектари землі між колишнім цегельним заводом та старим аеропортом у мікрорайоні Дубове. Тривалий час ділянка була звалена сміттям, землею та будматеріалами.

Далі…

Зеленський призначив стипендії спортсменам з Хмельниччини


Президент України призначив персональні стипендії для видатних і молодих та перспективних спортсменів з олімпійських видів спорту, а також їх тренерам. Серед них є й представники Хмельниччини. Про це йдеться в указі очільника держави від 13 квітня.

Далі…

Українські легкоатлетки продовжують тренуватися в квартирі

Своїм досвідом підготовки в умовах карантину поділилися провідні легкоатлетки:киянки – срібна призерка чемпіонату світу-2017 Юлія Левченко, інша топова стрибунка Ірина Геращенко і учасниця Олімпійських ігор-2016 на дистанції 400 метрів з бар’єрами Вікторія Ткачук-вихованка Нетішинської КДЮСШ .

Далі…

У Хмельницькому будуватимуть Льодовий палац

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 24 березня оголосило тендер на будівництво Льодового палацу на вул. Прибузькій, 7/3А очікуваною вартістю 285 млн 443 тис. грн.

Далі…

У Хмельницькому для здорового способу життя облаштовують прибудинкові території

 В обласному центрі продовжують  створювати комфортні місця відпочинку та занять спортом для дітей і дорослих .Зокрема, напередодні Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я, новий дитячий майданчик з’явився у мікрорайоні Гречани на вул. Вишневій, 137.

Далі…

Період кваліфікації легкоатлетам на Олімпійські ігри призупинений до 1 грудня

Всесвітня легка атлетика 7 квітня анонсувала, що кваліфікаційний період на Олімпійські ігри Токіо-2020 призупинений з 6 квітня 2020 року до 30 листопада 2020 року. Таке рішення було ухвалене після консультацій з Комісією атлетів, президентами континентальних федерацій і Радою.

Далі…