Archive for Вересень 2020

Марина Бех-Романчук-переможниця заключного етапу Діамантової ліги в Досі

25 вересня хмельничанка Марина Бех-Романчук в столиці Катару Досі перемогла на етапі Діамантової ліги в стрибках у довжину серед жінок.

Далі…

Спортивні фотографії серед кращих на конкурсі «Хмельницький крізь об’єктив»

25 вересня Хмельницький музей-студія фотомистецтва презентував виставку кращих робіт фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив», присвяченого 589-й річниці міста Хмельницького. Із приємною подією переможців фотоконкурсу привітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Юлія Сабій.

Далі…

Призери чемпіонату України серед спортшкіл

19-20 вересня в Луцьку відбувся командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР за участю 586 легкоатлетів 2003 р.н. та молодших  з усіх регіонів країни, в тому числі 12 з Хмельниччини .У коментарі щодо підсумків чемпіонату старший тренер збірної України Андрій Каратєєв відмітив слідуючі моменти.

Далі…

#BeActive у вирі твоїх можливостей

Європейський тиждень спорту-  символ європейської ідеї, об’єднаної Європи, європейської інтеграції у сфері спорту, який призначений для всіх, незалежно від віку і рівня фізичної підготовки стартував у Хмельницькому. З метою  популяризації оздоровчого  бігу та еко-безпечного транспорту відділення Національного олімпійського комітету  України в Хмельницькій області спільно зі Спортивно-культурним центром «Плоскирів» та  Управлінням патрульної поліції в області на стадіоні «Локомотив» в мікрорайоні Гречани влаштували велозаїзди та легкоатлетичні забіги для всіх бажаючих.

Далі…

Марина Бех-Романчук і Андрій Проценко – найкращі легкоатлет і легкоатлетка серпня в Україні

Хмельничанку Марину Бех-Романчук і Андрія Проценка з Херсону визнано найкращими легкоатлетом і легкоатлеткою серпня в Україні.

Далі…

Вікторія Ткачук тріумфувала на чемпіонаті ABAF

19-20 вересня румунське місто Клуж-Напока приймало чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) за участю представників 11країн. Виступ нашої землячки  Вікторії Ткачук, котра розпочала своє сходження до спорту вищих досягнень в Нетішинській КДЮСШ, було названо найкращим серед жінок, за що їй вручили сертифікат на 3000 євро.

Далі…

Олімпійський урок #BeAсtive у місті Хмельницькому

«Олімпійський урок #BeActive» відбувся на стадіоні «Поділля» зі студентами 1-3 курсів Університету економіки і підприємництва. Провели його три члени ГО «Відділення Національного олімпійського комітету  України у Хмельницькій області»

Далі…

Марина Бех-Романчук- призерка легкоатлетичних змагань у вуличному форматі

Віце-чемпіонка світу зі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук стала  призеркою міжнародного турніру стрибунів з жердиною і в довжину “16th Golden Roof Challenge”, який відбувся 5 вересня на спеціально обладнаному майданчику в самому серці історичного центру австрійського Інсбруку на одній з головних вулиць Maria-Theresien-Straße .

Далі…

Наші земляки серед кращих легкоатлетів України

29-30 серпня у  Луцьку на стадіоні «Авангард» відбувся головний старт національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України. Попри зіпсовану через карантин підготовку атлетів, в низці дисциплін були показані результати світового рівня.  

Далі…