Archive for Жовтень 2020

Юнаки зі Старокостянтинова –лідери легкоатлетичної команди Хмельниччини

На оновленому стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  упродовж двох днів понад 600 спортсменів 2005-2006 років народження з усіх областей нашої держави і столиці ,в тому числі 23 представники Хмельницької області, виборювали нагороди чемпіонату України серед юнаків і дівчат вказаної вікової групи. На оновленому стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  упродовж двох днів понад 600 спортсменів 2005-2006 років народження з усіх областей нашої держави і столиці ,в тому числі 23 представники Хмельницької області, виборювали нагороди чемпіонату України серед юнаків і дівчат вказаної вікової групи.

Далі…

На Хмельниччині проведено змагання з метань на честь Олімпійських чемпіонів

У Кам’янці-Подільському відбулися традиційні змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів 1972року– уродженців Хмельниччини: дискоболки Фаїни Мельник  та  метальника молота Анатолія Бондарчука.

Далі…

Курсанти-прикордонники чемпіони всеукраїнських відомчих легкоатлетичних змагань

Курсанти збірної команди Національної академії Держприкордонслужби України стали переможцями чемпіонату ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (кросу).  Змагання відбулися на трасі, прокладеній алеями парку Перемоги у місті Одесі з 20 по 21 жовтня. За звання чемпіона боролися збірні команди закладів вищої освіти системи Міністерства внутрішніх справ України.

Далі…

Олімпійський тиждень завітав до дитячих садочків Хмельниччини

Всеукраїнський Олімпійський тиждень  в рамках Європейського тижня спорту, національним координатором якого виступає НОК України під егідою Європейської комісії та під девізом «#ВеАсtive»,на хорошому організаційному рівні відбувся в дошкільних навчальних закладах міста Нетішина, де  зросло 7 олімпійців, в тому числі троє медалістів.

Далі…

Як подоляни відображали Олімпійські талісмани

З метою популяризації та розвитку олімпійського руху, стимулювання  пізнавальної і соціальної активності  та розвитку творчих здібностей шкільної молоді, формування у неї мотивацій до здорового способу життя, систематичних занять фізкультурою та спортом на Хмельниччині проведено обласний конкурс «Олімпійський талісман».

Далі…

Олімпійський урок #BeActive в Розсошанському ОТГ на Хмельниччині

«Олімпійський урок #BeActive», що проходить в рамках Європейського тижня спорту в Україні, впевнено крокує в сільській місцевості Хмельниччини

Далі…

Олег Плотницький удруге поспіль став володарем Суперкубка Італії

26 вересня в Римі волейбольний клуб «Перуджа», за який виступає вихованець хмельницького волейболу, капітан збірної України 23-річний Олег Плотницький, виграв Суперкубок Італії-2020.

Далі…