Archive for Листопад 2020

ЗБІРНА УКРАЇНИ З БОКСУ ДРУГА НА ЄВРО-2020 СЕРЕД МОЛОДІ

З 13 по 22 листопада у місті Будва ( Чорногорія) тривав 8-й молодіжний Чемпіонат Європи, учасниками якого стали 175 боксерів 2002-2003років народження з 22 країн Старого Світу, в тому числі 20(по 10 чоловіків та жінок) з України. Він став  першим великим міжнародним боксерським заходом після тривалої паузи і призупинення всіх змагань в зв’язку з пандемією COVID-19. Тому дуже велика увага на цих змаганнях приділялася суворому дотриманню протиепідемічних заходів та виконанню норм медичного протоколу AIBA (Міжнародна асоціація боксу) та EUBC(Європейська боксерська конференція).

Далі…

Олімпійська родина Хмельниччини відзначає 25-річчя створення відділення Національного олімпійського комітету України в області

26 вересня 1995 року загальні збори представників міських та районних відділів у справах молодіжної політики, фізичної культури та спорту, обласних організацій федерацій з видів спорту, фізкультурно-спортивних товариств України ухвалили положення про Хмельницьке обласне відділення НОК України. Значну роль у заснуванні і подальшому становленні відділення відіграли його очільники – Євгеній Костін, Іван Гладуняк, Володимир Балюк, Юрій Краснюк. Олімпійський рух подільського краю пройшов складний і цікавий період розвитку.

Далі…

«Do Like Оlympians» крокує школами Хмельницького

28 жовтня до колегіуму імені Володимира Козубняка завітав проєкт Національного олімпійського комітету України «Do Like Оlympians», у рамках якого 5-7 класники мали можливість зустрітись з дворазовою учасницею Олімпійських ігор 2008 та 2012 років Тетяною Загрійчук (Філонюк).

Далі…