%d0%b1%d0%be%d0%ba%d1%81-%d1%87%d0%b5%d0%bc%d0%bf%d1%96%d0%be%d0%bd%d0%b0%d1%82-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%b8У Харкові завершився чемпіонат України з боксу серед чоловіків за участю 5 представників Хмельниччини. Двоє з них повернулися додому з нагородами.

Так, Мгер Оганесян, що виступав у ваговій категорії 64 кг, здобув п’ять перемог з однаковим рахунком 3:0 і вперше став чемпіоном.

Владислав Вєтошкін (в.к. 56 кг) теж дійшов до фіналу, де поступився (0:3) вінничанину Миколі Буценку. Обох медалістів з обласного центру тренує Іван Яструб.

Третій хмельничанин Максим Боруца п’ятим завершив свій виступ серед боксерів до 91 кг.

У командному заліку за кількістю і якістю нагород першість за господарями: у харків’ян 2 перших і три третіх особистих місць, за ними розташувались вінничани (1 перше+2 других+ 2 третіх) та спортсмени з Київщини (1 перше +1 других +2 третіх). Подоляни за цими показниками п’яті.

За підсумками чемпіонату буде сформовано новий склад національної збірної команди України з боксу, котра розпочне своє сходження у наступному олімпійському циклі до Ігор – 2020 в Токіо. А це – участь в офіційних європейських і світових чемпіонатах.