В програмі 69 Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Хмельницького відбулися легкоатлетичні змагання.

Представники 30 шкільних колективів виявили найкращих в чотирьох бігових і одній стрибковій дисциплінах. Вони мали змогу випробувати нове синтетичне покриття під час перших офіційних стартів. Отож найкращі результати Спартакіади стали рекордами оновленого легкоатлетичного ядра стадіону «Поділля».

Чемпіонські звання в індивідуальних видах вибороли:

серед юнаків

Біг на 100 м. – 12, 10 сек. Воронка Євген, ЗОШ №12.

Біг на 200 м. – 23,47 сек. Капітанчук Андрій, колегіум ім. Козубняка.

Біг на 400 м. – 50,94 сек. Капітанчук Іван, колегіум ім. Козубняка.

Біг на 800 м. – 2 хв. 10, 42 сек. Багрієвич Вадим, ЗОШ №21.

Стрибки у довжину – 5,92 м. Кажуро Олександр, НВК №4.

серед  дівчат

Біг на 100 м. – 12.97 сек. Фролова Аліна ,ЗОШ №12.

Біг на 200 м. – 27,90 сек. Безвершко  Марія , ЗОШ №14.

Біг на 400 м. – 1 хв 08,30 сек. Юрченко Лоліта, ЗОШ №25.

Біг на 800 м. – 2 хв. 43, 44 сек. Розгон Ангеліна ,ЗОШ №1 .

Стрибки у довжину – 5 ,17 м. Бубенюк Анастасія, ЗОШ №29 .

Рекордний результат на 100-метрівці 11,43 сек. показав у попередньому забігові Слободенюк Максим з НВО №5, який виступав на цій дистанції особисто, а у бігу на 200 м. зайняв 2 місце – 23,74 сек.

Призові командні місця посіли: 1. ЗОШ №12 – 262 очки. , 2. Колегіум ім.. Козубняка-231очко., Технологічний багатопрофільний ліцей -222 очки.