Вболіваємо за представників Хмельниччини на XIV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

З 23 по 30 липня в угорському Дьорі буде проведений XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ), який збере 2500 найсильніших атлетів віком від 14 до 18 років з 50 країн континенту.

44 українці вестимуть боротьбу за нагороди у 6 з 10 видах спорту: легкій атлетиці, дзюдо, плаванні, спортивній гімнастиці, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное.

Найбільш представницькою за кількістю буде команда легкоатлетів – 16 спортсменів. Також слід зазначити, що лише вдруге за історію Олімпійських фестивалів, що беруть свій початок з 1991 року, будуть проведені змагання з веслування. Вперше це відбулось у 2005 році в італійському Ліньяно.

Представники 18 областей та міста Києва делегували своїх атлетів до Юнацької Олімпійської збірної, в т.ч. двох Хмельниччина.

Це

  • хмельничанка Інга Северинова, 22.03.2002 року народження, що навчалась в НВК №4, а в 2016 році вступила до Олімпійського коледжу ім. І.Піддубного (Київ), котра буде змагатись в індивідуальній і груповій велосипедних гонках на шосе. Тренери обласної ШВСМ Зінаїда Морозова і Анатолій Білик. Інга багаторазова переможниця і призерка юнацьких чемпіонатів України.
  • дунаєвчанин Станіслав Семков, 27.01.2000 року народження, дзюдоїст що виступає у ваговій категорії 66 кг, вихованець тренера Дунаєвецької ДЮСШ Костянтина Мудрика. Станіслав – багаторазовий чемпіон України, призер етапів Кубка Європи серед юнаків.

Вболіваємо за олімпійську надію України!!!

Довідка:

Представники Хмельницької області почали брати участь в цих престижних юнацьких змаганнях з 1991 року, коли славутчанин Андрій Бондарук зайняв 6 місце в бігу на 2000 м з перешкодами. А найбільшого успіху досягли у 2011 році, здобувши три «золота»: хмельничанка Марина Бех (стрибки у довжину), полончанка Людмила Сідорська (біг на 800 м), хмельничанин Антон Савицький (дзюдо).

Comments are closed.