На Соборній площі у Чернівцях попри примхи погоди (в умовах сильної зливи) відбулися популярні традиційні забіги на 1 милю (1609 метрів), які проводять віце-президент вітчизняної федерації легкої атлетики, чемпіон світу Іван Гешко, до речі, випускних Кам’янець-Подільського національного університету та його спортивний партнер Валерій Чинуш.

Сюрпризом елітного жіночого забігу в абсолютній номінації став «бронзовий» фініш кам’янчанки Тетяни Палінкаш, 1999 року народження, котра отримала ще й золоту медаль за перемогу у чемпіонаті серед юніорок.

Першість серед молоді (U-23) з перевагою лише 0,23 сек виборов студент Кам’янець-Подільського університету Віталій Капітанець. Його партнери по тренуваннях Віталій Косовський та Юрій Кунінець фінішували 15 і 16 відповідно у групі юніорів.

Вказані спортсмени завдячують такому успіху своєму наставнику заслуженому тренеру України Василю Ліщуку.