Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат у Хмельницькому

З 14 по 17 листопада 2017 року в приміщенні  Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді проходив чемпіонат України з вільної боротьби 2004-2006 років народження. Офіційні змагання серед такої вікової групи проводилися вперше і зібрали на борцівських килимах 719 учасників зі всієї території України.

За дорученням і підтримки Асоціації спортивної боротьби України організація і проведення чемпіонату була покладена на Асоціацію спортивної боротьби Хмельницької області.

Відривали змагання організатори та почесні гості, а саме: Едуард Носадчій – державний тренер України з вільної боротьби; Діна Харенко – генеральний секретар Асоціації спортивної боротьби України; Юрій Краснюк – голова відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області;  Олександр Мозолюк – президент Асоціації спортивної боротьби Хмельницької області, головний секретар змагань; Юрій Дячок – суддя міжнародної категорії, головний суддя змагань; Павло Ягронюк – член президії Асоціації спортивної боротьби Хмельницької області; Анатолій Руденко – заслужений тренер України та СРСР з вільної боротьби, суддя міжнародної категорії; Руслан Лещишин – депутат Хмельницької обласної ради; Галина Мельник – заступник голови міста Хмельницького; Сергій Ремез – начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Запрошені гості привітали всіх присутніх з проведенням таких відповідальних змагань, відмітили їх організацію і побажали всім учасникам гарної боротьби і яскравих перемог.

Отож,  змагання розпочалися, і першими на килими вийшли дівчата. Хмельниччину представляли 17 спортсменок з міст Хмельницького, Городка, Кам’янця-Подільського та с. Вільховець, Новоушицького району. На жаль, нікому з них не довелося піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу, але шестеро вибороли срібні та бронзові нагороди.

Так, переможцями та призерами серед дівчат у своїх вагових категоріях стали:

24 кг

1 місце – Євстаф’єва Аріна (2007 р.н., Запорізька обл.);

2 місце – Бедрак Анастасія (2008 р.н., Хмельницька обл. (м. Хмельницький), тренери: Дейнека Г., Тарадай М.);

3 місце – Коротаєва Анастасія (2007 р.н., Дніпропетровська обл.).

26 кг

1 місце – Кулаківська Єлизавета (2006 р.н., Житомирська обл.);

2 місце – Єременко Софія ( 2007 р.н., Запорізька обл.);

3 місце – Дубовець Ірина (2008 р.н., Дніпропетровська обл.);

3 місце – Луценко Єлизавета (2008 р.н., Дніпропетровська обл.).

28 кг

1 місце – Мельник Дана (2006 р.н., Запорізька обл.);

2 місце – Стасевич Андріана (2007 р.н., Львівська обл.);

3 місце  Карбовська Олександра (2008 р.н., Хмельницька обл. (м. Хмельницький), тренери: Дейнека Г., Тарадай М.).

30 кг

1 місце – Польська Анастасія (2006 р.н., Дніпропетровська обл.);

2 місце – Стрюкова Владислава (2005 р.н., Донецька обл.);

3 місце – Макар Дар’я (2006 р.н., Харківська обл.);

3 місце – Свірко Аліна (2007 р.н., Хмельницька обл. (Новоушицький район) тренер: Власов А.С.).

33 кг

1 місце – Єфремова Марія (2006 р.н., Донецька обл.);

2 місце – Онуфрієва Сніжана (2004 р.н., Івано-Франківська обл.);

3 місце – Пудовкіна Ксенія (2006 р.н., Донецька обл.);

3 місце – Сосюк Івана (2006 р.н., Рівненська обл.).

36 кг

1 місце – Мартиненко Катерина (2004 р.н., Запорізька обл.);

2 місце – Кондратенко Вероніка (2004 р.н., Тернопільська обл.);

3 місце – Голова Анастасія (2004 р.н., Чернігівська обл.);

3 місце – Мухамед Аміна (2005 р.н., Київська обл.).

39 кг

1 місце – Керімова Аїда (2004 р.н., Донецька обл.);

2 місце – Занфуншан Лідія (2004 р.н., Одеська обл.);

3 місце – Телегіна Анна (2005 р.н., Хмельницька обл. (м. Хмельницький), тренер: Тарадай М.П.);

3 місце – Войків Ірина (2004 р.н., Івано-Франківська обл.).

42 кг

1 місце – Антонюв Андріана (2004 р.н., Львівська обл.);

2 місце – Карбовська Анна (2005 р.н., Хмельницька обл. (м. Хмельницький), тренер: Тарадай М.П.);

3 місце – Задворна Анастасія (2005 р.н., Донецька обл.);

3 місце – Дмитренко Валерія (2004 р.н., Житомирська обл.).

46 кг

1 місце – Тимофіїв Поліна (2004 р.н., Львівська обл.);

2 місце – Пшеничняк Христина (2004 р.н., Івано-Франківська обл.);

3 місце – Хрістенко Вікторія (2005 р.н., Харківська обл.);

3 місце – Лазоришинець Богдана (2004 р.н., Запорізька обл.).

50 кг

1 місце – Пахнюк Юлія (2004 р.н., Івано-Франківська обл.);

2 місце – Яковлева Аніта (2004 р.н., Львівська обл.);

3 місце – Бондар Ірина (2006 р.н., Житомирська обл.);

3 місце – Євтушок Наталія (2004 р.н., Херсонська обл.).

54 кг

1 місце – Драган Надія (2004 р.н., Одеська обл.);

2 місце – Полякова Дарина (2004 р. н., Запорізька обл.);

3 місце – Олексіївська Галина (2004 р.н., Донецька обл.);

3 місце – Тарасенко Евеліна (2005 р.н., Київська обл.).

58 кг

1 місце – Бугай Інна (2004 р.н., Рівненська обл.);

2 місце – Тарадай Олександра (2004 р.н., Хмельницька обл. (м. Хмельницький), тренер: Тарадай М.П.);

3 місце – Коломейко Марія (2004 р.н., Чернівецька обл.);

3 місце – Заблоцька Ірина (2004 р.н., Івано-Франківська обл.).

62 кг

1 місце – Седих Євгенія (2004 р.н., Донецька обл.);

2 місце – Грепечук Дарина (2006 р.н., Запорізька обл.);

3 місце –  Гега Таісія (2004 р.н., Херсонська обл.).

66 кг

1 місце – Грепечук Ірина (2004 р.н., Вінницька обл.);

2 місце – Мельник Ніна (2004 р.н., Івано-Франківська обл.);

3 місце –  Попок Неля (2004 р.н., Рівненська обл.).

Наступні два дні чемпіонату були за юнаками. Вони були насичені гарною боротьбою, яку демонстрували юні спортсмени, емоціями, дитячими сльозами розчарування та радості, а також був встановлений рекорд кількості спортсменів у одній ваговій категорії (у 32 кг приймало участь 68 учасників). Серед всіх учасників за медалі з найсильнішими борцями України змагалися і 52 спортсмени нашої області. В цій шаленій конкуренції лише чотирьом з них усміхнулась удача. Це були представники міст Кам’янця-Подільського та Городка. 

Переможцями та призерами серед юнаків у своїх вагових категоріях стали:

26 кг

1 місце – Кулаківський Роман (2007 р.н., Житомирська обл.);

2 місце – Тропов Ігор (2006 р.н., Херсонська обл);

3 місце –  Акулов Рінат (2006 р.н., Донецька обл.);

3 місце –  Скільський Данило (2007 р.н., Запорізька обл.).

29 кг

1 місце – Титюк Микита (2006 р.н, Житомирська обл.);

2 місце – Іванчук Олександр (2008 р.н., Чернівецька обл.);

3 місце – Оксюк Іван (2006 р.н., Житомирська обл.);

3 місце – Корбутяк Максим (2005 р.н., Івано-Франківська обл.).

32 кг

1 місце – Шокалюк Андрій (2006 р.н., Івано-Франківська обл.);

2 місце – Занфуншан Василь (2005 р.н., Одеська обл.);

3 місце – Черновіл Владислав (2005 р.н., Полтавська обл.);

3 місце –Шкетик Ілля (2007 р.н., Івано-Франківська обл.).

35 кг

1 місце – Лужний Андрій (2004 р.н, Івано-Франківська обл.);

2 місце – Діяк Ігор (2004 р.н., Львівська обл.);

3 місце – Стоматов Іван (2005 р.н, Одеська обл.);

3 місце – Устич Богдан (2005 р.н., Одеська обл.).

38 кг

1 місце – Войтович Артур (2004 р.н., Львівська обл.);

2 місце – Прус Ростислав (2004 р.н., місто Київ);

3 місце – Прус Ілля (2004 р.н., місто Київ);

3 місце – Безкутьський Давид (2005 р.н., Запорізька обл.).

41 кг

1 місце – Юсов Тимур (2005 р.н., Полтавська обл.);

2 місце – Григоришин Валентин (2004 р.н., Чернівецька обл.);

3 місце – Утєшев Данило (2005 р.н., Донецька обл.);

3 місце – Бурлаченко Артур (2005 р.н., Дніпропетровська обл.).

44 кг

1 місце – Холод Роман (2004 р.н., Львівська обл.);

2 місце – Кірпенко В’ячеслав (2004 р.н., Миколаївська обл.);

3 місце – Ільчишин Єгор (2004 р.н., Київська обл.);

3 місце – Ташогло Микола (2004 р.н., Одеська обл.).

48 кг

1 місце – Цуркан Вадим (2004 р.н., Чернівецька обл.);

2 місце –  Кисловський Владислав (2004 р.н., Херсонська обл);

3 місце –  Ніновський Денис (2004 р.н., Івано-Франківська обл.);

3 місце –  Костишин Сергій (2004 р.н., Івано-Франківська обл.).

52 кг

1 місце – Синицький Данило (2004 р.н., Донецька обл.);

2 місце –  Подолянюк Сергій (2004 р.н., Тернопільська обл);

3 місце –  Гудзенко Клім (2004 р.н., Дніпропетровська обл.);

3 місце –  Чулаков Микита (2004 р.н., Запорізька обл.).

57 кг

1 місце – Воронін Богдан (2004 р.н., Миколаївська обл.);

2 місце –  Кадіра Олександр (2004 р.н., Волинська обл.);

3 місце –  Соснін Сергій (2004 р.н., місто Київ);

3 місце –  Поляков Максим (2004 р.н., Полтавська обл.).

62 кг

1 місце – Руденюк Вадим (2004 р.н., Хмельницька обл. (м. Кам’янець-Подільський), тренер: Негода В.);

2 місце –  Черненко Ярослав (2004 р.н., Київська обл.);

3 місце –  Зігангіров Костянтин (2004 р.н., Одеська обл.);

3 місце –  Кукса Кирило (2004 р.н., Харківська обл.).

68 кг

1 місце – Діхтіміров Михайло (2004 р.н., Запорізька обл.);

2 місце –  Шатурський Марк (2004 р.н., Хмельницька обл. (м. Кам’янець-Подільський), тренер: Негода В.);

3 місце –  Самборський Петро (2004 р.н., Дніпропетровська обл.);

3 місце –  Афрамчук Андрій (2004 р.н., Хмельницька обл. (м. Кам’янець-Подільський), тренер: Костинюк В.В.).

75 кг

1 місце – Плахтирь Ілля (2004 р.н., Миколаївська обл.);

2 місце –  Шулепа Степан (2004 р.н., Івано-Франківська обл.);

3 місце –  Явгусішин Данило (2004 р.н., Вінницька обл.)

3 місце –  Любонько Анатолій (2004 р.н., Хмельницька обл. (м. Городок), тренери: Патєлєєв В.І., Гизлик О.).

85 кг

1 місце – Авдєєв Іван (2004 р.н., Одеська обл.);

2 місце –  Миколайчук Олександр (2004 р.н., Запорізька обл.);

3 місце –  Пожогін Владислав (2005 р.н., Тернопільська обл.);

3 місце –  Мирошниченко Олександр (2004 р.н., Дніпропетровська обл.).

100 кг

1 місце – Косіца Ярослав (2004 р.н., Дніпропетровська обл.);

2 місце –  Гамов Ярослав (2004 р.н., Харківська обл.);

3 місце –  Довжан Янек (2005 р.н., Закарпатська обл.);

3 місце –  Угринчук Тарас (2004 р.н., Івано – Франківська обл.). 

Переможці та призери були нагороджені оригінальними дипломами, медалями, кубками та цінними призами від організаторів змагань. 

Comments are closed.