Гімнастичні олімпійські надії в Хмельницькому

Упродовж двох днів в спортивному залі ДЮСШ №3 за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олімпійські надії».

У змаганнях взяли участь 289 юних грацій різних вікових груп і підготовки: від 4-річних початківців до майстрів спорту, вихованки 19 ДЮСШ та спортклубів з 9 областей і Києва. А виявили судді серед них найкращих у запропонованих організаторами окремих видах або двоборствах при виконанні вправ  з обручем, м’ячем, стрічкою, булавою, скакалкою, без предметів.

Переможців визначали за найбільшою сумою балів у кожній віковій групі.

В ході безкомпромісної боротьби дівчата демонстрували цікаві комбінації, які вони освоїли з початку навчального року. Їх палко підтримували вболівальники, особливо члени родин.

Першість вдалось завоювати таким гімнасткам:

Танчук Катерина, Коломієць Єва (2013, м. Хмельницький);

Рябчук Агнія (2012, м. Вінниця «Дивосвіт»);

Кіскевич Яна (2012, м. Хмельницький);

Малаха Валерія (2012,м. Хмельницький);

Рибенцева Катерина (2011, м. Київ, ДЮСШ Дерюгіних);

Мігунова Даніела, Колєснікова Валерія (2011, м. Хмельницький);

Ємцова Вероніка (2011, м. Дніпро, «Арабеск»);

Кіндратюк Христина (2010, м. Рівне, «Авангард»);

Ступак Крістіна (2010, м. Київ, ДЮСШ Дерюгіних);

Костюк Владислава (2010, м. Київ, ДЮСШ Дерюгіних);

Наконечна Аня (2010, м. Львів);

Городова Діана (2009, м. Київ, «Perfection»);

Титечко Агафія (2009, м. Рівне, ПДМ);

Дашкова Марія (2009, м. Одеса);

Петрущак Юлія (2009, м. Львів);

Пронюткіна Діана (2008, м. Київ, ДЮСШ Дерюгіних);

Дмитренко Каріна (2008, м. Львів);

Калашнікова Софія (2007, м. Дніпро);

Горда Вікторія (2007,  м. Хмельницький);

Броніні Еліна (2007, м. Київ, ДЮСШ Дерюгіних);

Ягудіна Дарія (2007, м. Київ, ДЮСШ №3);

Островерха Діана (2006, м. Київ, ДЮСШ №3);

Горцун Світлана (2006, м. Одеса);

Бутиль Анна (2006, м. Львів);

Перелом Дарина (2006, м. Львів);

Томкович Каміла (2005, м. Рівне);

Крамар Анастасія (2005, м. Хмельницький);

Бойко Аліна (2004, м. Дніпро, СДЮСШОР);

Пукадіс Марія (2003, м. Дніпро);

Злочевська Валерія (2002, м. Київ, ДЮСШ №3);

Бабіч Анна (2001, м. Рівне).

Переможці та призери нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Гімнастки, які посіли ІІ-ІІІ місця отримали дипломи та медалі, а ті, хто зайняв 4-6 місця – дипломи.

Всі учасниці змагань нагороджені пам’ятними подарунками.

Comments are closed.