Чоловіча і жіноча національні паралімпійські збірні команди України з волейболу сидячи здобули срібло чемпіонату Європи з параволейболу, який приймало хорватське місто Пореч. Обидві команди у фінальних матчах поступились 0-3 збірним Росії.

За оцінками керівництва Національного паралімпійського  комітету України-це гідний виступ наших співвітчизників, адже для чоловіків-це перші медалі за більш ніж 20 років.Не менш важливими є нагороди команди дівчат, яка значно поновила попередній склад після Паралімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро, де стала четвертою. Cвою другу срібну медаль європейської  проби привезла додому хмельничанка Тетяна Гуранська .  Перша дісталась у дебютному для неї виступі за збірну на чемпіонаті 2013 року в Польщі.  Що стосується жіночого турніру чемпіонату, то 9 заявлених команд були розділені на дві групи.Українки,послідовно зігравши з суперницями з Нідерландів 3-0, Росії 0-3, Німеччини 3-0 та Італії 3-0, з другого місця пройшли до чвертьфіналу, де з рахунком 3-0 обіграли збірну Угорщини.У півфіналі наші співвітчизниці зломили 3-0 опір команди Фінляндії. У вирішальному  матчі росіянки виявились сильнішими.Команди-призерки отримали кубки.Крім того, індивідуальні кубки в нашій збірній дісталися Валентині Брік з Дніпропетровщини ,як кращому блокуючому гравцю ,та киянці Еліні Безпрозванній в номінації кращий нападаючий гравець.