Легкоатлети взяли розгін у 2018 рік

Протягом двох днів спортсмени 14 команд виступали на чемпіонаті області з легкої атлетики у приміщенні.

Основна програма змагань була проведена у прохолодному манежі Хмельницького національного університету, турнір стрибунів у висоту відбувся в манежі Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, а штовхальників ядра прийняв спорткомплекс «Поділля».

В рамках чемпіонату визначались призери у двох вікових групах: юнацькій (2001 року народження і молодші) та дорослій, в яку увійшли також спортсмени-юніори (1999-2000 р.н.)

Незважаючи на досить сурові умови, деякі легкоатлети продемонстрували свої найкращі результати, проте не обійшлось і  без травм.

Серед молодших продовжують прогресувати і розкривати свій потенціал такі особистості:

  • Олександра Чернуха, 2004 р. н. – переможниця у бігу на 60 м. (7,8 сек.) та в стрибках у довжину (5,49 м.);
  • Олександр Чорнобривий, 2001 р. н. – переможець у бігу на 1500 м. (4 хв. 21,5 сек.) та 3000 м. (9 хв. 54, 5 сек.);
  • Андрій Войтков, 2001 р. н. – переможець у бігу на 400 м. (55,1 сек.) та 800 м. (2хв. 06,8 сек.);
  • Артем Богуцький, 2002 р. н. – переможець в стрибках у довжину (6,45 м. ),всі з Кам’янця-Подільського;
  • Богдан Авдєєв,2002 р. н. – чемпіон на 60-метрівці (6,9 сек.) і другий в стрибках у довжину (6,42 м.);
  • Борис Коломійчук 2001 р.н., що виграв серед стрибунів у висоту з результатом 1,85 м.;
  • Авеліна Вовчук, 2001 р.н. – переможниця у бар’єрному бігу (60 м. – 9,1 сек.) та друга на 60-метрівці (7,9 сек.);
  • Марія Нараєвська, 2001 р. н. – переможниця у штовханні 3 кг. ядра (12,59 м.),всі зі Старокостянтинова ,
  • Діана Мартинчук, 2002 р. н. зі Славути, яка виграла 400-метрівку (1 хв. 03,2 сек.),
  • Дар’я Лещенко, 2005 р. н. – чемпіонка у ходьбі на 2000 м. (10 хв. 40,0 сек.),
  • Аліна Фролова, 2001 р. н. – переможниця у бігу на 200 м. (28,3 сек.) з Хмельницького.

А серед дорослих найчастіше відзначалися                                                                                                     дунаєвчани:

 – Олександр Стрателюк , який  в черговий раз підтвердив, що нині є найшвидшим у нашому краї¸ здобувши переможний дубль на 60 м. (6,7 сек.) та 200 м. (23,6сек.);

– Сергій Хижук, якому вдався найдальший стрибок у довжину (6,99 м.) і третій результат на 60-метрівці;

–  Юлія Рудик – чемпіонка в стрибках у висоту (1,50 м.);

хмельничани:

  • Тарас Чукань був найкращим у бігу на 1500 (4 хв. 08, 3 сек.) та 3000 (8 хв. 46, 1 сек.) метрів;
  • Любов Суховірська пробігла ті ж 3000 м. за 10 хв. 07,5 сек. , а Ксенія Потапова здолала 400-метрівку за 1 хв., 02,9 сек. і стали чемпіонами. Залікові очки збірній обласного центру додав і 53-річний Микола Сойко, що зумів підкорити кваліфікаційні нормативи у бігу на 1500 м.  (4 хв. 49,0 сек.) та 3000 м. (10 хв.19,8 сек.) ,                                                                                                             та кам’янчанка Тетяна Палінкаш, яка виграли з великою перевагою за біги на 800 м. (2 хв. 27,9 сек.) та 1500 м. (5 хв. 02, 1 сек.)

У підсумку визначились і команди-призерки :

серед міст

  1. Хмельницький – 522 очки
  2. Кам’янець-Подільський – 475 очок
  3. Старокостянтинів – 367 очок

 

серед районів та об’єднаних територіальних громад

  1. Дунаєвецька ОТГ – 328 очок
  2. Полонська ОТГ – 248 очок
  3. Старосинявський район – 167 очок

За результатами змагань сформовані збірні області різних вікових груп, які виступлять на офіційних зимових всеукраїнських стартах.

Comments are closed.