Єва Мазур – переможниця домашнього чемпіонату

В спорткомплексі «Епіцентр» міста Хмельницького вдруге відбувся Відкритий чемпіонат України серед кадетів (юнаків та дівчат 2001 року народження і молодших) з фехтування на шпагах за участю спортсменів з Азербайджану.

У турнірі за участю 71 дівчат перемогу святкувала 14-річна хмельничанка Єва Мазур , яка у фіналі з рахунком 15:10 впевнено перемогла землячку – Дарію Садову, яка зараз виступає за Львівську область.

Для Єви це перше чемпіонство в індивідуальній першості країни серед  кадеток.

В командній боротьбі золоті нагороди здобули представниці Закарпаття, срібло дісталося киянкам, а бронза – харків’янкам.

Наступні комплекти медалей розіграли 89 юнаків.  Тут перше місце хмельничанина Георгія Маслова стало несподіванкою, але як кажуть, вдома і стіни допомагають. Георгій напрочуд  легко (15:4) у фіналі переміг Андрія Опанасенка з Харкова. Нині він навчається і тренується у Києві в Олімпійському коледжі ім. Івана Піддубного у Павла Яковенка.

У командному турнірі до числа призерів пробилися такі збірні юнаків:

  1. Харківська область
  2. Київ
  3. Дніпропетровська область

Переможці чемпіонату отримали цінні подарунки, які забезпечив засновник спортклубу «Епіцентр», член виконкому Національного олімпійського комітету України Олександр  Герега.

Змагання стали одним з основних етапів відбору на  кадетській чемпіонат Європи .

Comments are closed.