Заключним офіційним змаганням зимового сезону у легкоатлетів на всеукраїнському рівні став чемпіонат України серед ветеранів у приміщенні, який тривав протягом двох днів у манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

Досвідчені легкоатлети віком від 30 років і старші боролися за особисту першість в кожному виді програми як у вікових групах (30-34, 35-39, 40-44, 45-49 років і т.д.), так і в абсолютній першості згідно з рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена.

Представники збірної Хмельниччини спромоглися вибороти 8 медалей в особистій абсолютній першості. То ж до числа призерів пробилися: кам’янчани Марія Шабага (біг на 200 м. –  І місце, на 400 м. – ІІ місце), Олександр Ткачук (стрибки у висоту – ІІ), Михайло Моспан (біг на 1500 м. -ІІІ), Олександр Ляпота (біг на 200 м. – ІІІ), Олена Поблічко (штовхання ядра – ІІІ) і хмельничанин Микола Стойко (біг на 1500 м. – І та 3000 м. – ІІ) .

Їх хорошими виступами підтримали Світлана Ільченко (біг на 1500 м. та 3000 м.) з Нетішина, Руслан Тимощук (біг на 60 м. та 200 м.) з Шепетівки, Микола Оніщук (спортивна ходьба на 3000 м., біг на 800 м. та 3000 м.), Олександр Нагуляк (біг на 800 м. та 1500 м.), більшість з яких увійшли до трійки найкращих у вікових групах. В командній першості, котра визначалася загальною сумою 20 найкращих результатів особистих рейтингів членів збірних регіонів,чемпіонкою стала збірна міста Києва (1691,27 очок), на другій позиції – Харківська область (1610,40 очок), третя – Хмельницька область, мінімально (1609, 29 очок) поступившись другій збірній.  Названі команди-призерки нагороджені дипломами та кубками мінмолодьспорту України відповідних ступенів.