Юні фехтувальники Хмельниччини задають тон на всеукраїнських та міжнародних аренах

У розпалі Всеукраїнські змагання з фехтування серед  дітей «Ліга 10-13» з різних видів спортивної зброї. Зокрема, на другому етапі ліги у Миколаєві відзначились шаблісти з Нетішина, котрі стали лідерами медального заліку, здобувши 4 нагороди.

У найстаршій віковій групі (2005-2006 років народження)  найсильнішим став Дмитро Колобаєв, якому дісталося золото, як і на попередньому етапі в Києві. Серед  шаблістів  2007-2008 р. н. перемогу святкував Дмитро Загребельний, а бронзу виборов Єгор Жебель. Єдину  (срібну) медаль  з числа нетішинських  дівчат здобула Адріана Ящук, яка змагалась у наймолодшій групі (2009 р.н.) .

Свою переможну ходу продовжив в польському Вроцлаві Дмитро Колобаєв, який впевнено виграв престижний 41 міжнародний дитячий турнір Challenge Wratislavia,де йому протистояло 123 суперника 2005-2006 років народження з 16 країн. Готували їх до спортивних  баталій  заслужені тренери України Віталій Цисарук та Ольга Штурбабіна.

На закарпатському  (третьому)  етапі дитячої ліги серед юнаків-шпажистів 2005-2006 року народження в Ужгороді трійку призерів замкнув Даніїл Мазур з Хмельницького фехтувального клубу, а 10- м завершив свій виступ Андрій Гуменюк з Хмельницької  ДЮСШ-2, який виграв попередній етап в Києві.

Comments are closed.