У Києві завершився чемпіонат  України з фехтування, який приніс шаблісткам з Нетішина дві нагороди і перепустки для подальшої участі в основних змаганнях  року-чемпіонатах Європи та світу.

Аліна Комащук у фіналі в рівній боротьбі (14 :15) поступилася Ользі Харлан з Миколаєва (найтитулованішій вітчизняній фехтувальниці сучасності) і здобула срібну медаль, а Ольга Жовнір, котра програла (11:15) Комащук у півфіналі-отримала “бронзу”.Серед чоловіків-шаблістів найвища позиція збірної Хмельниччини в індивідуальних протистояннях у нетішинця Дмитра Пундика (8 місце) і 5 в командних змаганнях.

Одна з наймолодших учасниць турніру шпажисток  Єва Мазур, 2003 року народження ,(Хмельницький фехтувальний клуб)  посіла 11 місце серед 63 більш досвідчених суперниць.