На харківському стадіоні ‘’Динамо” упродовж трьох днів за нагороди чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодших боролись представники з усіх областей та міста Києва.

Від Хмельниччини виступили 14 спортсменів, 12 з яких за гострої конкуренції  увійшли до залікової 24-и у своїх видах. Найбільше (104 спринтерки) заявилось у бігу на 200 метрів.Не підвели лідери нашої команди-призери попередніх всеукраїнських змагань. Зокрема, на другу сходинку п’єдесталу пошани двічі зійшла кам’янчанка Олександра Чернуха (стрибки у довжину-5,42м та потрійний стрибок-11,52м). Анжела Бондар з Полонного у попередньому забігу на 800м  серед дівчат продемонструвала найкращий результат (2 хв 20,99сек),який відповідає нормативу першого розряду, а у фіналі фінішувала другою (2хв23,73сек),пропустивши вперед спортсменку з  Дніпропетровської області. Вперше медаль на такому рівні здобув обдарований Антон Мігель зі Славути ,що з другим результатом (9хв42,68сек) подолав 3000м серед бігунів-юнаків.До першої десятки увійшли Ігор Єзерський з Полонного (біг на 3000м-9хв 54,96сек,5 місце),Роман Горбачов зі Старокостянтинова (спортивна ходьба на 3000м-16хв 03,18сек,7місце) та нетішинець Ярослав Поночовний (біг на 2000м з перешкодами-7хв 20,22сек,10 місце).Неповним  складом збірна Хмельниччини посіла 14 загальнокомандне місце. Прикро, що легкоатлети-школярі з обласного центру вже вкотре в цьому році не помітні на всеукраїнських змаганнях.