Напередодні  головного національного старту сезону – чемпіонату України, який 18-21 липня прийматиме Луцьк, і який стане визначальним при формуванні збірної команди України на чемпіонат Європи ( 7-12 серпня , Берлін) група провідних стрибунів нашої країни в червні-липні провела навчально-тренувальні збори в місті Хмельницькому.

Основним місцем їх тренувань стали сектори і бігові доріжки стадіону” Поділля’’. Ефективність своєї підготовки тут деякі  з них вже випробували під час поїздок на змагання .Зокрема призерка Олімпійських ігор Ольга Саладуха (Донецька область)  26 червня перемогла у Кропивницькому на командному чемпіонаті України в потрійному стрибку (14,25м), призерка чемпіонату світу Юлія Левченко з Києва 13 липня стала другою на етапі “Діамантової ліги” в марокканському Рабаті в стрибках у висоту (194 см), багатоборка Аліна Шух (Київська область) 11 липня у фінському Тампере виборола золоту медаль юніорського чемпіонату Європи в метанні спису з найкращим особистим результатом сезону (55,95м). Під час перебування у Хмельницькому, куди більшість іногородніх легкоатлетів прибули вперше , вони відчувають підтримку з боку обласної федерації легкої атлетики ( Олександр Прокопов, Вадим Крушинський), керівництва міського управління молоді та спорту ,Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді,мають змогу ознайомитися з нашим містом та поспілкуватися з цікавими для них людьми. Так ,4 липня відбулася зустріч в офісі відділення Національного олімпійського комітету в області прибулих спортсменів та їх наставників з членами виконкому відділення , в ході якої ознайомилися з історією розвитку спорту на Поділлі, поділились планами на майбутнє. Наступний навчально-тренувальний збір найкращі стрибуни –легкоатлети  країни проведуть знову в Хмельницькому наприкінці липня-початку серпня.