У 7-му турі чемпіонату України з регбі-15 хмельницьке «Поділля» вдруге поспіль обіграло київський «Антарес».

Вдома хмельничани перемогли киян з рахунком 28:12.На початку матчу гості завдяки вдало пробитим штрафним вийшли вперед (9:0). Лише на 29 хвилині «Поділлю» все таки вдалося провести стрімку атаку, яка завершилася спробою Віталія Кузнецова. Рахунок став 5:9. Такий перебіг подій «завів» як трибуни, так і регбістів «Поділля». Через 5 хвилин ще 5 очок хмельничанам приніс Олег Валюс, і «Поділля» вперше повело в рахунку 10:9.

Перед перервою «Антарес» знову заробив три бали зі штрафного, Однак хмельничани змогли відповісти тим же.  На відпочинок команди пішли за мінімальної переваги «Поділля» з рахунком 13:12.У другій половині гри господарі виглядали переконливіше:Олег Валюс та Олексій Лещенко здійснили по спробі а Олексій ще й виконав вдалу реалізацію,встановивши остаточний рахунок.

«Подоляни» продовжують боротьбу за чемпіонство з незмінним переможцем національної першості останнього десятиліття – харківським” Олімпом”, з яким на виїзді зіграють вже 22 вересня.