9 вересня в Києві на всеукраїнському пробізі  IntersportRUNua хмельничанин Іван Чорний подолав 10-кілометрову дистанцію за 35хв14,57сек і зайняв 3 місце серед чоловіків вікової групи 30-39 років. Таке ж місце і в Надії Ліпінської з Деражні(10км-42хв43,13сек,30-39р).

11 вересня у Белеку (Туреччина) відбулися  міжнародні легкоатлетичні змагання Gloria Cup. Українці на них вибороли відразу кілька перемог і призових місць. Представниця Донецької області Вікторія Ткачук, що починала своє сходження у великий спорт у рідному Нетішині(перший тренер Олександр Краснов),впевнено виграла  головний забіг на 400м з бар’єрами (57,00 сек) серед жінок 14-15 вересня Харків приймав командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші). Участь у ньому взяли 575 атлетів з 24 областей України та міста Києва. Перемогу у командному заліку відсвяткувала Дніпропетровська область (667 очок). Київська та Харківська посіли друге та третє місця, набравши 600 і 566 очок відповідно. На змаганнях від Хмельниччини виступили лише два спортсмени –представники Славутської ДЮСШ,яких супроводжував їх наставник Григорій Лук’янчук.Один з них-Петро Мігель, у бігу на 1500м серед юнаків посів 3 місце ,показавши результат 4хв25,03 сек.

16 вересня у Львові в рамках всеукраїнських змагань “Львівська десятка” проведено чемпіонат України з бігу на 10 кілометрів серед дорослих, молоді, юніорів ,в якому взяли участь 5 спортсменів чоловічої статті з Хмельницької області. Тарас Чукань став чемпіоном серед молоді,бронзову медаль здобув юніор Владислав Мартинюк, Даниїл Мороз та Олександр Мартинюк у цій же віковій групі посіли 13 та 15 місця відповідно. Серед чоловіків Віталій Капітанець фінішував 8-м. У підсумку наша збірна  зайняла 6 місце, а до числа призерів увійшли команди Київської(1), Сумської(2) областей та міста Києва(3). Готували наших стаєрів до чемпіонату тренери Леонід Рибак, Олена Лещенко, Лідія Івчук, Василь Ліщук