В манежі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбулися традиційні обласні легкоатлетичні змагання «Діти – олімпійська надія України».

На турнір прибули юнаки та дівчата 2004 року народження і молодші з міст Нетішина, Старокостянтинова, Деражнянського,Городоцького і Дунаєвського району, які разом з місцевими спортсменами (всього 119) упродовж двох днів виборювали нагороди в 7 видах програми: біг на 60 м., 300 м., 600 м.,1000м., стрибки у висоту , довжину та потрійному стрибку.

Серед новачків і перспективної молоді у дівчат виділялися:дунаєвчанка Влада Глуховата, яка перемогла в стрибках у довжину і в потрійному стрибку,Дарія Дябел (перші місця у бігу на 600 м та 1000м) з Деражні,Ілона Кочмар (біг на 60м-1місце , стрибки у довжину-2місце).  У юнаків свою різносторонню підготовку продемонстрував Артем Бернацький зі Старокостянтинова ,який виграв фінальний забіг на 600м, став першим в стрибках у довжину і четвертим в стрибках у висоту.Хмельничанин Владислав Козяр спочатку другим фінішував на 60-метрівці, а згодом переміг в бігу на 300м.

Переможці та призери змагань відзначені дипломами і медалями, а найактивніші з них призами від  відділення Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області.