Визначені переможці Всеукраїнського турніру з вільної боротьби

У Хмельницькому за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в області 17 листопада проведено традиційний Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби ім. Богдана Хмельницького.

На змагання прибуло 184 юнаків та 107 дівчат 2002-2004 років народження, які представляли  15 областей, місто Київ, а також  зарубіжні команди  з  Білорусі, Молдови та вперше з міста Ліворно (Італія).

 На урочистому відкритті  керівники управлінь молоді та спорту міста та області, регіональних відділень НОК України та асоціації ветеранів спорту  привітали учасників турніру і побажали їм успішної спортивної кар’єри:здобути нагороди найпрестижніших міжнародних спортивних форумів,як це вдалося здійснити уславленим місцевим борцям Ірині Мерлені, Андрію Стадніку, Павлу Олійнику та іншим,на честь яких згодом буде встановлено пам’ятний знак біля спорткомплексу, де вони зростали, а зараз проводиться турнір. Президент асоціації спортивної боротьби в області Олександр Мозолюк вручив посвідчення майстрів спорту України борцям-хмельничанам нового покоління-Нугумонову Андрію та Замлінському Артуру,а всі бажаючі мали змогу поспілкуватись з цьогорічною чемпіонкою світу львів’янкою Аллою Черкасовою,що завітала на свято боротьби до міста, в якому здобула чимало нагород і має прихильників свого таланту.

Після  емоційного виступу з художнім номером ансамблю козаків на трьох борцівських килимах спеціалізованого залу обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбулися безкомпромісні поєдинки, в ході яких визначились переможці в усіх 24 вагових категоріях:

Дівчата

Лаць Діана (в.к. 35 кг, Львівська обл.);

Шеховцова Олександра (в.к. 37 кг, Хмельницька обл.); 

Мартиненко Катерина (в.к. 40 кг, Запорізька обл.);

Керимова Аїда (в.к. 43 кг, Донецька обл.);

Арутюнян Ніка (в.к. 46 кг, Білорусь);        

Шеремета Софія (в.к. 49 кг, Львівська обл.);

Клівчуцька Наталія (в.к. 53 кг,Херсонська);

Скобельська Ланола (в.к. 57 кг, Львівська обл.);

Лесковець Юлія (в.к. 61 кг, Київська обл.);

Сєдих Євгенія (в.к. 65 кг,Донецька обл.);

Іщенко Олександра (в.к. 69 кг,Хмельницька обл.);

Орлевич Марія (в.к. 73 кг, Львівська обл.).

Юнаки 

Лужний Андрій (в.к. 38 кг, Івано-Франківська обл.); 

Білашевський Валентин (в.к. 41 кг, Івано-Франківська обл.);

Коваленко Єгор (в.к. 45 кг, Херсонська обл.);

Зубаль Микита (в.к. 45 кг, Херсонська обл.);

Вовк Юрій (в.к. 51 кг, Тернопільсьська обл.);

Джигов Андрій (в.к. 55 кг, Херсонська обл.);

Удовіков Єгор (в.к. 60 кг, Білорусь);

Сваричевський Андрій (в.к. 65 кг, Львівська обл.);

Мєсуветов Алім (в.к. 71 кг, Херсонська обл.);

Сагалюк Денис (в.к.80 кг, Івано-Франківська обл.);

Додь Назар (в.к. 92 кг, Хмельницька обл.);

Пєлін Рустам(в.к.110 кг, Харківська обл.).

Всього гості з Білорусі здобули 9 призових місць,італійці (Любрано Данні-3м, в.к. 48кг,Касо Рауль-2м,в.к. 55кг) та молдавани (Грецюн Емілія-2м,в.к. 61кг,Cірбу Даніела-3м ,в.к.65кг) також піднімались на п’єдестал пошани,а господарям- борцям з Хмельницького, дісталося 6 нагород.                                                        

Переможці нагороджені кубками, всі призери отримали грамоти, медалі,подарунки.

Comments are closed.