24-25 листопада в Хайденхаймі (Німеччина) на  етапі Кубка Європи з фехтування на шпагах серед кадеток – дівчат (U-17), в складі збірної команди України виступала хмельничанка Єва Мазур. В індивідуальних змаганнях 15-річна Єва зайняла 11 місце з 243 учасниць, що стало найкращим результатом серед 12 співвітчизниць.

В групі Мазур виграла усі шість поєдинків і стартувала в турі прямого вибування під 8-м номером посіву. В 1/64 фіналу наша шпажистка виграла у німкені Анніки Айтнер (15:4), потім обіграла казашок Александру Тамбовцеву (15:13) і Софію Ніколайчук (15:8), а в 1/8 турнірної таблиці одним уколом (14:15)  поступилась майбутній переможниці цих змагань Вероніці Белешовій з Чехії –  бронзовій призерці III літніх Юнацьких Олімпійських Ігор 2018 року. Белешова захопила лідерство на початку бою і повела в рахунку 4:2, та через хвилину Єва змогла змінити рахунок на свою користь 10:5, у другій 3-хвилинці чеська спортсменка змінила темп і манеру ведення бою, але рахунок був ще на користь Мазур 14:12. Кінцівка цього поєдинку все ж  була в руках більш досвідченою і старшої спортсменки.

У командних змаганнях збірна України в складі Анни Чернишової, Єви Мазур і нині представниці Львівщини, вихованки Хмельницької ДЮСШ-2 Дар’ї Садової зупинились в кроці від медалей. В 1/8 турнірної таблиці українки виграли у «Великобританії-2» (43:35), потім вибили з боротьби Німеччину (45:39), а в бою за потрапляння до фіналу програли команді«Польщі-1» (39:43).Таким чином українські шпажистки могли претендувати лише на бронзу змагань, однак у зустрічі за третє місце поступились збірній США з рахунком 36:44 і стали четвертими серед 23 команд. За підсумками чотирьох етапів Кубку Європи, де наші кадетки здобули 2,3,4 і 5 місця, наразі українки перебувають серед лідерів. А вже 1 грудня Єва Мазур здобула третє призове місце на престижному всеукраїнському турнірі серед кадеток в Харкові.