Спортсмени збірної команди Хмельницької області привезли з Бердянська  6 нагород, які  вони здобули на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодших .

У фіналі  вагової категорії 50кг першість розіграли хмельничанки : чемпіонство дісталось Анні Карбовській, а “срібло”- Єлізаветі  Хомі. Ще одну срібну медаль виборола Олексанра Шеховцова (вагова категорія 39кг). На третю сходинку п’єдесталу зійшли Анна Телегіна (42кг)  та наймолодша представниця нашої команди Олександра Карбовська,2008 р. н.(30кг). Усі з обласного центру.  Кам’янчанин Юрій Кожухар єдиний серед юнаків Хмельниччини отримав нагороду-“бронзову” (85кг).

На чемпіонаті України серед чоловіків у Броварах 19-річний хмельничанин майстер спорту Андрій Нугуманов підтвердив свій рівень:серед 26 сильних суперників вагової категорії 65кг став третім.