З 24 по 30 березня в місті Торунь (Польша) тривав чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні. Ряд дисциплін(спортивна ходьба на 10 км, півмарафон, метання молота і диску) проводились за межами манежу.

На змагання було заявлено 4500 спортсменів віком від 35 до 109 років  з 88 з країн. Найбільш  представницькими стали команди Польщі – 870 , Німеччини – 475, Великої Британії -393, Іспанії -287 ,Італії-230 атлетів. Від України виступили 74 співвітчизники з 17 регіонів,в тому числі шестеро з Хмельниччини. В ході гострої конкуренції встановлено 37 світових та сотні національних рекордів у різних вікових категоріях  і видах.

Cпортсмени 56 країн отримали нагороди чемпіонату. Збірна України з 24 (7золотих 7 срібних 10 бронзових) медалями посіла  17-те  загальнокомандне місце .Усі представники нашої області, більшість з яких виступили в кількох видах, спромоглися увійти до чільної десятки, а двоє з них піднялися на п’єдестал і отримали нагороди: Поблічко Олена (м.Кам’янець-Подільський), метання диска-2 місце (34,98 м),штовхання ядра вагою 3 кг-7 місце (10,35 м),обидва результати-рекорди України для жінок вікової групи 55-59 років; Оніщук Микола (м. Красилів),вікова категорія 70-74 роки, спортивна ходьба на 10 км по шосе,в складі команди з  Сергієнком Анатолієм (с. Погреби,Київська область.) та Кравченком  Юрієм  (м.Чернігів ) здобув срібну медаль,а особисто посів 10 місце; Янкун Євгенія (м. Кам’янець-Подільський), метання диска-6 місце серед   жінок вікової групи 55- 59 років; Ткачук Олександр (м.Кам’янець-Подільський),стрибки з жердиною- 8 місце серед   чоловіків вікової групи 60- 64 років;Ліпіч Валентин(м.Кам’янець-Подільський),стрибки у довжину- 9 місце серед   чоловіків вікової групи 55- 59 років; Музалевський Олександр(м.Славута), півмарафон-5 місце в складі команди України серед чоловіків вікової групи 50-54 років.