23-24 квітня 738 спортсменів з 24 областей і міста Києва на стадіоні “Зірка” у Кропивницькому взяли участь в Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших.

Найбільш помітними представники Хмельницької області були на бігових доріжках, які покращили особисті результати і увійшли до числа лідерів в своїх дисциплінах.

Найкоротшу 100 метрову дистанцію двічі, як у попередньому так і у фінальному забігах з однаковим часом 11,22 сек, подолав Богдан Авдєєв зі Старокостянтинова і здобув першість, залишивши позаду понад 70 суперників, а на 200-метрівці він посів 3 місце.

І якщо Богдану не звикати виборювати призи на всеукраїнських змаганнях серед однолітків, то вдалий виступ кам’янчанина  Андрія Атаманюка став для багатьох фахівців несподіванкою. Цей талановитий перспективний юнак, яким опікується заслужений тренер України Василь Ліщук, стрімко прогресує від старту до старту: Андрій впевнено переміг у бігу на 1500 м (4 хв 06,63 сек) та 3000 м (9 хв 04,32 сек).

Cтарокостянтиновець Дмитро Козачук лише на фініші 800-метрівки у тактичній боротьбі поступився гідним суперникам (1 хв 58,87 сек – 4 місце). До чільної десятки в індивідуальних видах також увійшли: Павло Карвацький ( 400 м-51,24 сек, 5 місце) з Хмельницького, Олександра Чернуха, 2004 року народження (стрибки у довжину-5,42 м, 6 місце  та потрійний стрибок-11,46 м, 7 місце), Ірина Шершал (400 м – 59,39 сек, 6 місце) та Юлія Онопрійчук, 2004 року народження  (3000 м – 11 хв 08,81 сек, 7 місце) з Кам’янця-Подільського. Крім того, обидві наші естафетні команди, подолавши (100+200+300+400) м, зайняли четверті місця (юнаки-2 хв 04,22 сек, дівчата-2 хв 24,33 сек).

У підсумку збірна Хмельницької області, котра виступала без кількох сильних травмованих атлетів і у неповному складі (21 спортсмен  замість 25), посіла загальне 15 місце.