VIІІ літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки з легкої атлетики проведено 6-7 липня в місті Дніпро на стадіоні “Трудові резерви”.

На змагання прибули найсильніші спортсмени країни віком від 35 років і старші, в тому числі понад 30 переможців та призерів чемпіонатів світу, Європи, Всесвітніх та Європейських ігор майстрів (ветеранів). В командному заліку першість визначали в трьох групах.Збірна Хмельниччини у гострій конкуренції з Житомирською та Сумською областями стала другою в третій групі. Кожен з 12 подолян мав змогу виступити упродовж двох днів в кількох дисциплінах і  принести команді максимальну кількість очок у двох видах .На жаль, з різних причин,в тому числі із-за травм,наша збірна прибула до Дніпра не в оптимальному складі.Та  все ж особисто в абсолютному заліку за рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена,ними здобуто 6 призових місць. Золоту медаль напередодні свого дня народження отримав 60-річний Микола Дубчак з села Гуменці Кам’янець- Подільського району,який метнув 600- грамовий спис на відстань 46,18м.Ще одну медаль такого ж ґатунку здобула в метанні диска  Олена Поблічко,третьою у цій же дисципліні стала Євгенія Янкун. Cрібло на рахунку 57-річного Валентина Ліпіча ,котрий стрибнув у довжину на 5,32м.Усі троє з Кам’янця-Подільського. У бігу на 1500 метрів бронзові медалі вибороли представники нашого обласного центру: Микола Стойко серед чоловіків та Ганна Сікора серед жінок. Вагомий внесок у загальний успішний виступ нашої команди зробили також хмельничани Юрій Адамков, Олександр Нагуляк, Віктор Флентін ,красилівчанин Микола Оніщук  та Світлана Ільченко з Нетішина, які  увійшли до числа найкращих бігунів- лідерів у своїх вікових групах. Після цих змагань провідні спортсмени України візьмуть участь у престижних міжнародних стартах легкоатлетів-ветеранів за кордоном. Зокрема, ряд кам׳янчан налаштувались виступити на початку  вересня в італійській Венеції ,яка прийматиме чемпіонат Європи.