Хмельничанка виборола медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики серед молоді

У столиці Румунії Бухаресті з 18 до 27 жовтня триває чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів (віком до 20 років) та молоді( віком до 23 років).

Команда України, до складу якої увійшли і спортсменки Хмельниччини, представлена 32 важкоатлетами. Першою вдало з наших землячок виступила на цих змаганнях майстер спорту міжнародного класу Ангеліна Ломачинська (м.Хмельницький, обласна організація ФСТ “Динамо”, студентка ХНУ).

У ваговій категорії 49 кг Ангеліна завоювала срібну нагороду серед молоді за сумою двоборства, подолавши вагу у 163 кг, і отримала ще дві медалі за виступ в окремих вправах: золоту (ривок-74кг) та срібну (поштовх-89кг). Вона мінімально поступилася лише Гамзе Каракол з Туреччини, в активі якої 164кг в сумі двоборства,бронза у ривку-72кг  та першість у поштовху-92кг. В минулому році Ломачинська на змаганнях такого ж  рівня стала чемпіонкою,виступаючи у ваговій категорії 48кг.

Ії готував до відповідального старту заслужений тренер СРСР Олег Поляков . Вітаємо спортсменку та її наставника з вдалим виступом і бажаємо нових перемог!

Comments are closed.