На7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), що тривають у китайському Ухані, шаблістка Аліна Комащук з Нетішина показала третій результат, поступившись у бою за вихід до фіналу олімпійській чемпіонці Яні Єгорян з Росії.

— Дуже приємно здобувати медалі для нашої команди Збройних Сил. Це моя перша нагорода і я щаслива. Прекрасне відчуття, коли Державний Прапор нашої країни майорить на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців у Китаї. — Я задоволена своїм фехтуванням, дивлячись на результат, знаю, що йдемо правильним шляхом, але розслаблятися ще зарано, попереду у нас командні змагання, де відповідальність зовсім інша, — поінформувала Аліна Комащук,заслужений майстер спорту,срібна призерка Олімпіади-2016, чемпіонка світу та Європи в складі жіночої збірної команди України.