В Миколаєві завершився етап Кубка України з фехтування на шаблях. Серед чоловік на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся нетішинець Дмитро Пундик ,який у боротьбі за золото у фіналі здолав Олексія Стаценка (15:12) з Києва.

На шляху до заключного поєдинку він виграв у групі в 4 боях з 5-ти.Потім послідовно обіграв Вячеслава Дзюбу(15:13) з Миколаєва, Олександра Каракая (15:12) з  Черкас та Івана Писаренка зі столиці (15:7).

Дмитро Пундик

Таким чином, Дмитро вперше виграв всеукраїнський турнір з 2017-го року, коли переміг  на змаганнях пам’яті В.О.Андрієвського у Львові.

А напередодні  вказаного кубкового турніру там  же- у Миколаєві ,на всеукраїнських змаганнях з фехтування на шаблях серед кадетів
бронзовим призером став інший нетішинець- Дмитро Колобаєв, який на два роки молодший від спортсменів, що мали право виступати у цій віковій групі. Тренує талановитого юнака Віталій Цисарук.(Обоє на фото)