Українські легкоатлетки продовжують тренуватися в квартирі

Своїм досвідом підготовки в умовах карантину поділилися провідні легкоатлетки:киянки – срібна призерка чемпіонату світу-2017 Юлія Левченко, інша топова стрибунка Ірина Геращенко і учасниця Олімпійських ігор-2016 на дистанції 400 метрів з бар’єрами Вікторія Ткачук-вихованка Нетішинської КДЮСШ .

Юлія Левченко долучилася до челенджу, започаткованого футболістом Кріштіану Роналду – зробити на швидкість вправу на прес. У положенні лежачи на спині потрібно підняти ноги і руки вгору і спробувати дістати долонями до ніг максимальну кількість разів за 45 секунд. Роналду зробив 142 повторення за 45 секунд.

Його рекорд трохи згодом побила південноафринська легкоатлетка Кастер Семеня, чарівна дівчина, яку вважали гермафродитом. Кастер зробила цілих 176 повторень!

Серед українок рекорд наразі належить представниці легкої атлетики  хмельничанці Марині Бех-Романчук – 127.

Юлія Левченко у своїй спробі зробила 80 повторень за 45 секунд.Естафету Юлія передала іншій стрибунці у висоту, своїй подрузі Ірині Геращенко, з якою разом тренується в однієї тренерки Ірини Пустовойт. Геращенко в коментарях пообіцяла, що до завершення карантину постарається повторити.

Comments are closed.