27-28 січня манеж Сумського державного університету прийняв чемпіонат України серед юніорів в приміщенні,на який прибуло 434 спортсменів 2002 року народження і молодші з усіх регіонів країни, окрім  Закарпатської області.

Збірна Хмельницької області була представлена 10 атлетами, більшість з яких покращили особисті досягнення.

Другий рік поспіль  поза конкуренцією  в бігу 3000м з результатом 8хв52,03сек був кам’янчанин Андрій Атаманюк. Наступним за ним фінішував хмельничанин  Назар Даньков (8хв57,75сек), котрий днем раніше  6-м завершив біг на 2000м з перешкодами (6хв10,25сек). Назар вперше подолав 9-ти хвилинний рубіж у бігу на 3000м, який відповідає нормативу першого розряду.

9-ті місця в особистому заліку посіли: Ірина Шершал у  бігу на 400м (59,49 сек) та Єлизавета Швець в стрибках у висоту (1,55м). Та найчастіше  довелося змагатись наймолодшій учасниці нашої команди Олександрі Чернусі, 2004 р.н. Спочатку вона з третім результатом (5,60м) кваліфікувалася в стрибках у довжину до фіналу, де  з особистим рекордом (5,80м) зайняла 4 місце. Під час змагань у потрійному стрибку в найкращій спробі Олександра приземлилась на позначці 12,84 м, забезпечивши собі не лише першість,але й виконання одразу трьох нормативів- кандидата в майстри спорту та кваліфікації для участі в юніорському (липень ) та юнацькому (серпень) чемпіонатах Європи 2021 року. Крім того,в складі збірних команд України вказаних вікових груп матиме змогу брати участь в інших міжнародних стартах.

Свої виступи Чернуха завершила естафетним бігом 4х200м, коли разом з Іриною Шершал, Єлизаветою Швець (усі кам’янчанки)  та хмельничанкою Вікторією Бабак стали шостими (1хв49,06сек).

Вже 6-8 лютого Олександра знову змагатиметься в Сумах, щоб не лише захистити своє минулорічне чемпіонство в потрійному стрибку, але й поборотись за призові місця щей в стрибках у довжину на юнацькому чемпіонаті України.

У підсумку збірна Хмельницької області посіла 12 місце. Особливої подяки заслуговують тренери медалістів:кам’янчани Олег Вергуш, Василь Ліщук та хмельничанин Іван Чорний.