4-6 лютого в Сумах відбувся юнацький чемпіонат України в приміщенні. Всього участь у змаганнях взяли 559 атлетів і атлеток 2005-2006років народження з 24 областей України та міста Києва, в тому числі 15 представників Хмельниччини.

Чемпіонат завершився юнацьким рекордом України з семиборства (4994 очка) у виконанні Антона Нагорняка з Вінницької області.

Помітними на доріжках і в секторах легкоатлетичного манежу були подоляни, в доробку яких 4 нагороди, ще троє були близькими до призових місць.  Вкотре відзначилися лідери нашої збірної, хоча за віком вони 2006 року народження і ще матимуть змогу взяти участь в юнацькому чемпіонаті і в 2023 році.

Шість раз стартував спринтер з Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Володимир Лісіцький.  Першого дня він двічі –у попередньому та  півфінальному забігах, покращував власне досягнення в бігу на 60-метрівці і довів його до 7,26сек , а у фіналі 8-м завершив цю найкоротшу дистанцію(7,33сек).

5 лютого Володимир двічі першим фінішував у попередньому та півфінальному забігах на 200-метрівці і відібрався до фіналу з найкращим результатом (22,80сек) серед 114 суперників, де наступного ранку з особистим рекордом (22,74сек) виборов чемпіонське звання.

Ще одну прогнозовану золоту медаль здобув Роман Горбачов зі Старокостянтинова, який впевнено першим подолав 5000м спортивною ходьбою (22хв02,80сек).

Два срібла дісталися дівчатам з ХОЦФВУМ.  І  якщо на призове місце Вікторії Козін у потрійному стрибку (12,12м) наші тренери сподівалися, то виступ Анастасії Палецької у бігу на 800м став приємним сюрпризом. 4 лютого на 400-метрівці вона встановила особистий рекорд (1хв01,62сек), проте до фіналу на цій дистанції не пробилася, посівши 12 місце. 5 лютого Анастасія увійшла за результатами попередніх забігів на 800м до фіналу, де у тактичній боротьбі серед 8 найкращих атлеток чемпіонату наступного дня посіла друге місце з черговим власним рекордом (2хв27,48сек).

До чільної десятки у своїх видах також увійшли: нетішинка Вікторія Каюмова (4, біг на 2000м з перешкодами-7хв47,66сек), хмельничанка Дар’я Лещенко (5,спортивна ходьба на 3000м-15хв22,19сек), полончанка Юлія Фіщук (7, біг на 3000м-11хв16,41сек),  старокостянтинівці Андрій Кравець(9, штовхання 5кг ядра-12,44м) та Анастасія Мазурок (9, штовхання 3кг ядра-11,04м,у кваліфікації-11,41м), кам’янчани Олександр Коляновський (10, стрибки у висоту-1,80м) та Максим Мороз (10,семиборство-3087 очок).

У командному заліку збірна Хмельниччини у неповному складі стала десятою.

Вітаємо спортсменів та їх наставників з успішним виступом і бажаємо подальшого прогресу і нових перемог на всеукраїнських та міжнародних аренах!