«Олімпійський урок» крокує навчальними закладами Хмельницького

Регіональний олімпійський осередок організував спортивно-пізнавальний захід для студентів та викладачів Хмельницького університету економіки і підприємництва до Міжнародного дня студентського спорту.

Далі…

Кубок України з РЕГБІ-7 в Хмельницькому

24 вересня у Хмельницькому розіграно Кубок України з регбі-7 серед чоловічих команд 2022 року. У фіналі хмельницьке «Поділля» переграло львівський «Сокіл» – 24:5, таким чином вибороли перший розіграний цього року трофей під егідою федерації регбі України – кубок України.

Далі…

Олімпійські перспективи українських волейбольних збірних

Як відомо, за підсумками ХХ чемпіонату світу серед чоловіків, що тривав з 26 серпня по 11 вересня у Польщі та Словенії, чоловіча збірна України посіла почесне сьоме місце. Але головним від цього є інше – завдяки своїм яскравим успіхам, у світовому рейтингу наша національна команда піднялася як ніколи високо – на 16-ту позицію. І ось, як наслідок, президент Федерації волейболу України Михайло Мельник сповістив, що вже отримав офіційного листа від Міжнародної федерації волейболу( ФІВБ) про запрошення підопічних Угіса Крастіньша (головного тренера національної команди) до участі у кваліфікаційному турнірі Олімпійських ігор-2024! Вперше за всі роки Незалежності!

Далі…

Фізкультурно-оздоровчий захід серед дітей та підлітків з нагоди Дня фізичної-культури і спорту України

10 вересня  в легкоатлетичному манежі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді  в рамках «Олімпійського тижня» проведено  фізкультурно-оздоровчий захід для дітей та підлітків міста, до програми  якого було включено змагання з флорболу, дартсу та підтягування на поперечині.

Далі…

День фізичної культури і спорту у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті

Студенти та викладачі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту долучилися до відзначення Дня фізичної культури і спорту.

Далі…

«Олімпійський урок» крокує Хмельниччиною

Регіональний олімпійський осередок організував для учнів Красилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 «Олімпійський урок».

Далі…

На Хмельниччині відбулися легкоатлетичні змагання на честь призерів Ігор ХХ Олімпіади

Минулого вікенду у Кам’янці-Подільському проведено Відкритий  кубок  Хмельницької області з легкої атлетики до 50-річчя  здобуття перших олімпійських нагород (Мюнхен, Німеччина)  уродженцями Хмельниччини: легкоатлетами- Фаїною Мельник (золота медаль в метанні диска) з Бакоти , Анатолієм Бондарчуком (золота медаль в метанні молота) зі Старокостянтинова, веслувальником  Юрієм Філатовим (золота медаль в складі екіпажу байдарки-четвірки  збірної СРСР) з Нової Ушиці, футболістом Володимиром Капличним (бронзова медаль в складі збірної СРСР) з Кам’янця-Подільського.

Далі…

Юні хмельничани пізнавали синхронне плавання через #OlympicLab

У басейні Спортивно-культурного центру «Плоскирів» відділенням Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області проведено освітній проєкт #OlympicLab за напрямом «Розвиток/добробут-пізнай себе».

Далі…

Черговий успіх плавця з Хмельницького на міжнародних змаганнях

Лідер національної команди України з плавання Михайло Романчук після здобуття першості вільним стилем в басейні на дистанції 1500м чемпіонату Європи, що нещодавно завершився в Римі,вирішив продовжити сезон стартами на відкритій воді.

Далі…

Марина Бех-Романчук – третя на етапі «Діамантової ліги » у потрійному стрибку

26 серпня Марина Бех-Романчук після «золота» Євро-2022 продовжила свої виступи у потрійному стрибку на етапі «Діамантової ліги» у Лозанні. Це був четвертий старт для стрибунок потрійним у сезоні саме в «Діамантовій лізі» – і третій, в якому змагалася хмельничанка.

Далі…