Олімпійська рада

Персональний та кількісний склад Олімпійської ради 

Хмельницького обласного відділення НОК України 2014-2018 років

Представники від обласних федерацій з олімпійських видів спорту 

Морозов Валерій Іванович – Хмельницька обласна федерація баскетболу.

Лозінський Сергій Валентинович – Хмельницька обласна федерація баскетболу.

Чумаков Андрій Анатолійович – Хмельницька обласна федерація боксу.

Мехтієв Фізулі Гарібович – Хмельницька обласна федерація боксу.

Краснюк Юрій Антонович – Хмельницька обласна федерація вільної боротьби.

Кутей Микола Михайлович – Хмельницька обласна федерація вільної боротьби.

Мацьоха Михайло Маркович – Хмельницька обласна федерація важкої атлетики.

Мацьоха Ігор Михайлович – Хмельницька обласна федерація важкої атлетики.

Нємов Михайло Миколайович – Федерація велосипедного спорту Хмельницької області.

Білик Анатолій Васильович – Федерація велосипедного спорту Хмельницької області.

Майстер Аркадій Олександрович – Федерація веслування на байдарках та каное Хмельницької області.

Жиляєва Наталя Сергіївна – Федерація веслування на байдарках та каное Хмельницької області.

Дячук Андрій Олександрович – Хмельницька обласна федерація волейболу.

Бондар Олександр Іванович – Хмельницька обласна федерація волейболу.

Якушев Олександр Олексійович – Хмельницька обласна федерація гандболу.

Поварчук Ігор Богданович – Хмельницька обласна федерація гандболу.

Довжук Тетяна Василівна – Хмельницька обласна федерація спортивної гімнастики.

Барилюк Оксана Валентинівна – Хмельницька обласна федерація спортивної гімнастики.

Веремеєнко Надія Олександрівна – Хмельницька обласна федерація художньої гімнастики.

Олійник Катерина Валеріївна – Хмельницька обласна федерація художньої гімнастики.

Мельник Анатолій Гнатович – Федерація легкої атлетики Хмельницької області.

Флентін Віктор Володимирович – Федерація легкої атлетики Хмельницької області.

Штунь Микола Сергійович – Федерація лижного спорту Хмельницької області.

Мельничук Анатолій Васильович – Федерація лижного спорту Хмельницької області.

Коваленко Віра Костянтинівна – Федерація плавання Хмельницької області.

Боровицька Тетяна Володимирівна – Федерація плавання Хмельницької області.

Сіньковський Андрій Анатолійович – Федерація стрільби з лука Хмельницької області.

Лучинський Юрій Олегович – Федерація стрільби з лука Хмельницької області.

Бардецький Петро Михайлович – Федерація кульової стрільби Хмельницької області.

Коваль Олександр Гнатович – Федерація кульової стрільби Хмельницької області.

Лещенко Микола Іванович – Хмельницька обласна федерація регбі.

Плахотнюк Олег Іванович – Хмельницька обласна федерація регбі.

Прокопов Сергій Вікторович – Хмельницька обласна федерація тенісу.

Пірожок Олександр Іванович – Хмельницька обласна федерація тенісу.

Драпатий Петро Петрович – Федерація настільного тенісу Хмельницької області.

Шамовський Віктор Карпович – Федерація настільного тенісу Хмельницької області.

Пісоцький Сергій Іванович – Федерація тхеквондо Хмельницької області.

Пісоцька Наталія Іванівна – Федерація тхеквондо Хмельницької області.

Штурбабін Валерій Вікторович – Хмельницька обласна Федерація фехтування.

Домбровський Геннадій Владиславович – Хмельницька обласна Федерація фехтування.

Хіблін Ігор Миколайович – Хмельницька обласна федерація футболу.

Кузнецов Микола Семенович – Хмельницька обласна федерація футболу.

Манзій Сергій Володимирович – Федерація хокею Хмельницької області.

Каширін Ігор Михайлович- Федерація хокею Хмельницької області.

Кушнір Андрій Миколайович – Федерація кінного спорту Хмельницької області.

Ковальов Микола Андрійович – Федерація кінного спорту Хмельницької області.

Атлети – учасники Олімпійських ігор

Бортюк Олександр Степанович.

Вешко Валерій Іванович.

Головченко Людмила Олександрівна.

Мерлені Ірина Олексіївна.

Нагорний Сергій Вікторович.

Полюк Ольга Юріївна.

Слівінський Олексій Ярославович.

Представник регіонального відділення Олімпійської Академії України 

Дутчак Юрій Васильович

Представники фізкультурно-спортивних товариств і організацій, а також організацій управління фізичною культурою та  спортом міністерства освіти і науки

Пилипчук Оксана Михайлівна (м.Хмельницький)

Кошевко Олександр Васильович (м.Хмельницький)

Яворський Ігор Володимирович (м.Хмельницький)

Повх Олексій Володимирович (м.Хмельницький)

Барбалюк Віктор Денисович (м.Хмельницький)

Сніцер Сергій Васильович (м.Хмельницький)

Ткачук Олександр Володимирович (м.Кам’янець-Подільський)

Мазур Юрій Михайлович (м.Хмельницький)

Софійчук Микола Степанович (м.Хмельницький).

Суб’єкти Олімпійського руху в області

Ольхова Тетяна Петрівна (м.Хмельницький)

Поробок Олексій Володимирович (м.Хмельницький)

Ярова Валентина Володимирівна (м.Хмельницький)

Солопчук Микола Сергійович (м.Кам’янець-Подільський)

Флерчук Віктор Вікторович (м.Хмельницький)

Севастьянов Володимир Миколайович (м.Хмельницький)

Шкарпета Віталій Леонідович (м.Хмельницький)

Мозолюк Олександр Володимирович (м.Хмельницький)

Федосєєв Анатолій Іванович (м.Хмельницький)

Заяц Сергій Володимирович (м.Хмельницький)

Вальчук Сергій Сергійович (смт. Теофіполь)

Грищук Сергій Олександрович (м. Старокостянтинів)

Лобов Валерій Вадимович (м.Красилів)

Павловський Степан Іванович (м.Кам’янець-Подільський)

Косюк Олександр Петрович (м.Славута)

Ремез Сергій Степанович (м.Хмельницький)

Базан Василь Юхимович (м.Нетішин)

Пасічник Анатолій Євгенович (смт.Нова Ушиця)

Шуляк Олександр Дмитрович (м.Шепетівка).