На Хмельниччині спортивна спільнота долучилася до «ECOlympic»

На Хмельниччині спортивна спільнота регіону активно долучилася до реалізації напрямку ECOlympic всеукраїнського проєкту #OlympicLab, що впроваджується Національним олімпійським комітетом та Coca-Cola Foundation. Відзначимо, що цей новий напрямок в структурі проєкту створений цього року завдяки програмі Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК», яку присвячено Міжнародному дню ООН «Всесвітній день довкілля».

До проведення акцій по збереженню навколишнього середовища  регіональне відділення НОК України  долучило  представників спортивних осередків Хмельниччини. Так, група ентузіастів з Хмельницького дайвінгклубу здійснила очистку від бруду поверхні дна і стінок 25-метрового басейну Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді напередодні відновлення у ньому тренувань місцевих плавців з дотриманням карантинних заходів.

Інша  група любителів водного туризму з клубу «Дністровські видри» (м. Хмельницький),котра вже шостий рік поспіль в літній сезон проводить сплави на байдарках по річці Дністер та її притоках, упродовж трьох днів перебувала в Кам’янець- Подільському районі. Окрім активних спортивно-оздоровчих заходів в околицях с.Цвіклівці, ними було здійснено прибирання  у прибережних зонах річки Смотрич побутового сміття, покинутого безвідповідальними відпочиваючими, адже від середовища, в якому ми живемо, залежить наше здоров’я, життя, добробут