#OlympicLab крокує Хмельниччиною

В  дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі «Чайка» відділенням Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області проведено напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе» всеукраїнського освітнього проєкту #OlympicLab, що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

Протягом чотирьох днів  в заміському позашкільному навчальному закладі “Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс “Чайка” міста Хмельницького” (с.Головчинці Летичівського району) тривав третій виїзний семінар «Різні можливості – рівні права».

 Участь взяли 32 сім’ї, які виховують дітей із особливими потребами, загалом 86 осіб. До проведення семінару долучилося також 40 волонтерів. Це працівники закладів дошкільної освіти міста, фахівці з корекційних занять, представники відділення НОК України в області, Міського центру з роботи з дітьми та підлітками за місцем проживання, Молодіжного центру, майстрині з різних напрямків мистецтва та інші небайдужі. Учасники семінару спілкувалися на різні теми, які стосуються інклюзії. Окремо зупинилися на інклюзивному навчанні, його проблемах, реаліях та перспективах. Програма також передбачала окремі заняття для дітей та дорослих. Проводилися майстер-класи, які не лише дозволили отримати задоволення від творчого процесу, але й здобути знання для щоденного використання. Прогулянки, кінопокази під відкритим небом, заняття з розвитку мовлення, фітнесу, казкотерапія, аквагрим, розваги з аніматорами, малювання кавою, літературні зібрання .

У третій день семінару на спортмайданчику з синтетичним покриттям протягом двох годин члени регіонального відділення НОК України Віталій Шкарпета і Віктор Флентін за підтримки представників Міського центру з роботи з дітьми та підлітками за місцем проживання  передавали позитивні емоції, енергію батькам та їх дітям під час проведення спортивного дійства, яке відбувалося у формі  веселих командних естафет, рухливих ігор, індивідуальних конкурсів. Усі учасники спортивного заходу отримали  подарунки та мали змогу сфотографуватися на згадку з олімпійськими символами .