#OlympicLab продовжує крокувати Хмельниччиною («Гендерна рівність в спорті»)

Відпочиваючі позаміського оздоровчого табору «Famely clab» взяли участь в освітньому проєкті Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation – #OlympicLab.

 Реалізацію напрямку проєкту «Гендерная рівність в спорті» здійснили в розташованому у зоні зеленого туризму «Гутка» Деражнянського району таборі члени відділення НОК України в Хмельницькій області, учасники естафети олімпійського вогню ХХІІ Ігор і найпрестижніших всеукраїнських і міжнародних легкоатлетичних та футбольних змагань серед ветеранів спорту – Віктор Флентін та Олег Шнира. Вони розповіли дітям, які зібралися на спортмайданчику оздоровчого закладу,  про політику Міжнародного олімпійського комітету щодо дотримання гендерної рівності у спорті , зокрема, про нещодавні нововведення на церемоніях відкриття та закриття Ігор,починаючи з Олімпіади-2020 в Токіо ,коли у кожної збірної буде по два прапороносці різної статі. Зміни в протоколі церемоній були схвалені виконкомом МОК задля дотримання на Іграх гендерного балансу. Також МОК ухвалив, що всі команди з 206 Національних олімпійських комітетів, які є членами організації, і збірна біженців повинні бути представлені щонайменше однією жінкою і одним чоловіком. А ще відпочиваючі дізналися, що на Юнацьких олімпійських іграх змагається однакова кількість спортсменів-як юнаків, так і дівчат.

В подальшому 30 присутніх були розділені порівну на дві команди і взяли участь в ігрових та індивідуальних веселих стартах: естафетах з предметами, cтрибках у довжину з місця і на скакалці ,підтягуванні на поперечині, бадмінтоні та найбільш видовищному і емоційному «простирадлоболі» (перекидання і ловля м’яча простирадлом почергово  змішаною групою з чотирьох осіб  під час перебування на волейбольному майданчику).

 Вони також мали змогу долучитись до церемонії символічного запалення олімпійського вогню і передачі естафетою смолоскипа,а також до вікторини знавців спорту.

Всі учасники зустрічі отримали пам’ятні сувеніри та подарунки від  регіонального осередку в Хмельницькій області і задоволення від активного відпочинку.